12.05.2011

Master licence bez poplatků

Tiskové služby PRINT NON STOP právě vstupují na český trh. Chtějí získat master franchisanta.

Litevská společnost PRINTERA byla založena v roce 2005. V roce 2010 zvolila za svůj obchodní model franchising a v současně době pomocí franchisingu vstupuje do několika dalších evropských zemí včetně České republiky. Během jednoho roku podepsala společnost master franchisové smlouvy v dalších 7 zemích.

tiskarna, mince, ruka

Software pro PRINT NON STOP je kompatibilní se VŠEMI tiskárnami, které jsou na trhu k dispozici, a je doplněn o softwarový systém ZDARMA pro všechny partnery společnosti.

Společnost vyvinula speciální software "Print NON-STOP", který vzdáleně sleduje on-line, kolik stran klient vytiskne a kolik barvy v jeho tiskárně zbývá. Dodavatel proto může prodávat dlouhodobou servisní službu zákazníkům, místo toho, aby se snažil prodat pokaždé jednotlivé tonerové kazety. Právě na tomto principu je postaven obchodní koncept PRINT NON STOP.

Jednotliví franchisanti pak mají možnost vybrat si pro své podnikání ze dvou konceptů. Koncept PRINT NON STOP, který je zaměřen na zákazníky B2B a prodej komplexní služby založené na unikátním software. Druhou možností je koncept PRINTERA, který je zaměřen na renovaci tiskových tonerů. Je možné vybrat si koncept PRINT NON STOP samostatně nebo koncept PRINTERA a současně při tom poskytovat také PRINT NON STOP služby. Obě varianty jsou oproštěny od vstupních průběžných poplatků.

„Naším cílem je najít schopného master franchisanta, který bude zodpovědný za rozvoj sítě v České republice. Rozšiřování řetězce formou poskytování licencí již existujícím hráčům na trhu je také jedna z možností,“ popisuje jednu ze strategií Aivaras Pyragius, kontaktní osoba pro zájemce o master licenci v České republice.

Dle jeho vyjádření, master franchisant bude odměňován procentuálním podílem ze zisku z prodeje smluv. V počáteční fázi musí pouze složit plně vratnou kauci. Bude zodpovědný za vybudování regionální obchodní sítě v České republice a zřízení jeho vlastní pobočky na českém trhu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank