16.06.2011

Vstupenky na workshop ČAF zdarma

Věrným čtenářům portálu FranchisingINFO.cz zajistíme vstupenky na workshop ČAF "Franchisové systémy se představují" zcela zdarma.

Setkání s franchisovými systémy se koná ve středu 22. června mezi 9:00 a 13:00 hodinou, v přízemí hotelu Novotel, Kateřinská 38, Praha 2. Akci zahájí slavnostním přivítáním výkonná ředitelka České asociace franchisingu Zuzana Šubrtová.

ČAF pozvánka franchisové systémy se představují 2011

V letošním roce se franchisové systémy zájemcům o licenci představí u kulatých stolů.

Workshop se uskuteční zcela novou aktivní formou individuálních jednání u kulatých stolů. Akce je určena každému, kdo se zajímá o úspešné podnikání pod zavedenou značkou. Účastníci budu mít možnost využít B2B jednání přímo se zástupci franchisových systémů. Česká asociace franchisingu nabízí také zajištění konkrétní schůzky pro zájemce.

Na workshopu se bude prezentovat 12 značek jako například: CENTURY 21 (nemovitosti), CYRRUS (finance), INN FASION (móda), INTERNATIONAL DIET (zdravá výživa), MAX PRAGA (móda), NATUR HOUSE (výživa a dietetika), PLANET SUSHI (restaurace), WSI (e-marketing), YVES ROCHER (přírodní kosmetika) a VIBAS (e-marketing).

Všem účastníkům bude k dispozici také odborné poradenství v otázkách práva, smluv, podmínek fungování franchisového partnerství nebo na co si dát pozor při výběru franchisora.

Bližší informace o workshopu a vstupenky zdarma získáte u paní Zuzany Šubrtové, výkonné ředitelky ČAF, na telefonním čísle: +420 222 513 691 nebo e-mailové adrese: caf@czech-franchise.cz, www.czech-franchise.cz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank