23.05.2011

Cílem je provozovat síť 300 zkušených makléřů

Plánuje Jiří Šimon, zakladatel a ředitel franchisové realitní sítě Original Reality.

Jak jste se dostal k Original Reality?
Jsem jediným zakladatelem a v současné době ředitelem společnosti. Před deseti lety jsem osobně založil tuto společnost a rozvíjel ji. Poté jsem přibral kolegu Tomáše Kučeru, který se podílí na strategickém rozvoji konceptu. Lze říci, že společnost se nám podařila rozvinout od samého základu malé realitní regionální kanceláře, až do dnešního stavu realitní franchisové sítě.

Kolik nyní působí ve vašich řadách franchisantů a makléřů?
Ve většině případů platí pravidlo, že co franchisa, to jedna osoba. Nicméně jsou i výjimky a několik z našich partnerů má vybudovanou svou vlastní strukturu podřízených makléřů. V současné době máme 17 franchisantů a 25 makléřů.

Jaké máte plány s konceptem?
V uplynulých dvou letech jsme si vyzkoušeli funkčnost celého našeho franchisového systému a v současné době jsme ve fázi zahájeného náboru dalších franchisantů. Plánem pro letošní rok je příjem dalších 50 franchisantů z různých regionů České republiky. Celkovým cílem je v horizontu nadcházejících čtyř let vybudovat významnou realitní značku a provozovat síť 300 zkušených realitních makléřů v celé České republice. Naším cílem není vybudování řetězce o tisících realitních makléřích, ale mít takovou síť makléřů, kteří pokryjí našimi službami celou ČR a budou skutečnými průvodci klientů na realitním trhu.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank