08.06.2011

ČAF má dalšího člena

Franchisový systém UNIGLOBE TRAVEL, který se specializuje na šetření cestovních nákladů firem, rozšířil řady ČAF.

UNIGLOBE Travel International je mezinárodní franchisová síť cestovních agentur specializujících se na poskytování služeb cestovního ruchu pro malé a střední podniky. Právě malým a středním firmám zajišťuje služební cesty na míru podle jejich potřeb, čímž jim pomáhá snižovat náklady spojené s cestováním. V současné době tvoří UNIGLOBE Travel International více než 750 franchisových agentur v 55 zemích světa.

uniglobe mapa

Franchisor systému - UNIGLOBE Travel International - je vlastníkem všech práv, ochranných známek, a je správcem značky na celém světě i v České a Slovenské republice.

Společnost UNIGLOBE Travel International byla založena v roce 1979 Gary Charlwoodem, který je předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti od jejího založení. Sídlo společnosti je v kanadském Vancouveru a roční objem prodeje přesahuje 4 mld. USD.

Společnost UNIGLOBE Czech Republic and Slovakia, s.r.o. má sídlo v Praze a je držitelem master licence pro Českou a Slovenskou republiku, kterou provozuje pod značkou UNIGLOBE TRAVEL. Začátkem června se společnost připojila k České asociaci franchisingu a ve středu 22. 6. představí svůj franchisový koncept na workshopu ČAF. Akce se bude konat v hotelu Novotel, Kateřinská 38, Praha 2.

Bližší informace k workshopu sdělí Zuzana Šubrtová, výkonná ředitelka ČAF, na telefonním čísle: +420 222 513 691 nebo e-mailové adrese: caf@czech-franchise.cz, www.czech-franchise.cz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank