09.11.2011

Veletrh franchisingu v roce 2012

Veletrhy Brno připravují novou akci pod názvem Franchise Meeting Point.

V České republice existuje několik set tisíc ekonomicky aktivních malých a středních podnikatelů. Tato oblast tak zaměstnává kolem 2 milionů osob, což je více než 60 % ekonomicky činného obyvatelstva na českém trhu. "Většina podnikatelů ve sféře malého a středního podnikání hledá informace o možnostech a alternativách svého dalšího rozvoje, pomoc při řešení problémů, úspěšné příklady, nové myšlenky nebo nabídky a partnery pro další spolupráci. To vše chceme nabídnout právě na veletrhu Franchise Meeting Point," vyjmenovává obchodní ředitelka Monika Hrubalová.

BVV, meeting, franchising, obrazek

Veletrh Franchise Meeting Point se bude konat 2. a 3. března 2012.

Jedním z nejpodstatnějších nových trendů na evropském, stejně jako na českém trhu, je proces koncentrace, nebo-li vytváření nákupních a distribučních aliancí, sítí a kooperací. Kromě nich se začínají čím dál tím více uplatňovat již mnoho let vyzkoušené a osvědčené podnikatelské systémy, jako je FRANCHISING.

Jak Monika Hrubalová dále podotkla, český trh nabízí stále ještě velký prostor a dostatečnou tržní kapacitu pro nové franchisové sítě. Poptávka po franchisingu stoupá z roku na rok, protože tento způsob podnikání přináší mnoho výhod, je bezpečnější a přináší relativně vysokou rentabilitu vloženého kapitálu.

Více informací získáte na webových stránkách veletrhu www.bvv.cz/franchise-meeting-point.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank