14.07.2011

1. samostatně stojící restaurace v ČR

Fast-foodový řetězec SUBWAY provozuje všech 10 restaurací v ČR pomocí franchisantů.

Nový fast-food je součástí areálu Motorest Rohlenka na dálnici D1 za Brnem ve směru do a z Olomouce. Dosud byly všechny restaurace v Česku, kterých je i s novou provozovnou 10, součástí obchodních center či center měst.

V červnu byla zprovozněna 1. samostatně stojící restaurace sítě SUBWAY.

„Pro Subway v České republice jde o první zkušenost se samostatně stojící restaurací u dálnice. V jiných zemích Evropy i v USA tyto typy našich restaurací již provozujeme a vykazují velmi dobré výsledky. V Česku jde sice o první projekt, chtěli bychom ho však zde i v dalších zemích regionu střední a východní Evropy dále rozvíjet," řekl manažer rozvoje sítě Subway pro střední a východní Evropu Martin Princ.

První samostatně stojící restauraci otevírá franchisant, který již vlastní jednu provozovnu této značky v Brně. „Věříme, že nejen českým motoristům poskytneme kvalitní, chutnou a zdravější alternativu k tradičním způsobům občerstvení," řekl majitel Oldřich Peprla.

Řetězec SUBWAY plánuje letos v Česku prodat až 12 franchisových licencí a otevřít několik nových restaurací. Rozvoj v Česku je součástí celkového plánu rozvoje sítě ve střední a východní Evropě. Zde letos plánuje řetězec otevřít kolem 170 nových restaurací. Na konci roku by jich mělo být v regionu přes 400.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank