18.07.2011

Češi přivezli CENTURIONY

Čeští zástupci franchisové realitní sítě CENTURY 21 obstáli na mezinárodním udělování „zlatých sošek“ International Convention.

Stejně jako herci touží obdržet filmového Oscara, i makléři CENTURY 21 mají svůj sen – získat CENTURIONA, prestižní ocenění za nejlepší obchodní výsledky. Pouhé dva roky po vstupu do sítě se dostali mezi elitu čeští makléři Petr Vomastek a Karel Hubáček a kancelář CENTURY 21 Reality 21 díky dosaženým výsledkům za loňský rok. CENTURY 21 Reality 21 obdržela zlatou sošku díky svému obratu přes 33 mil. Kč a dostala se tak mezi 226 kanceláří z celkového počtu více než 8 000. Karel Hubáček získal CENTURIONA za obrat přes 5 mil. Kč a Petr Vomastek za více než 8 mil. Kč. CENTURIONY přitom bylo oceněno na 1 150 makléřů z celkového počtu 121 000 makléřů, kteří pro značku CENTURY 21 po celém světě pracují.

Century 21 na předávání Centurionů v Las Vegas

Svou zaslouženou chvíli slávy si čeští vyslanci užívali v Las Vegas, kde se ve dnech 21. – 23. března konalo slavnostní vyhlášení nejlepších makléřů sítě CENTURY 21.

Mezinárodní udělování cen proběhlo ve dnech 21. – 23. března na International Convention 2011 v Las Vegas, kterého se účastnilo na 3 500 zástupců realitních kanceláří z celého světa. České barvy hájilo celkem 16 účastníků. „Velmi nás těší úspěch našich zástupců v Las Vegas. Pevně věřím, že do USA budeme jezdit pro zlaté sošky každý rok a že rok od roku bude českých makléřů mezi těmi nejlepšími přibývat,“ uvedl generální ředitel CENTURY 21 Czech Republic Aleš Mazgaj.

Jak generální ředitel dále nastínil, v současné chvíli je prodáno 68 franchisových licencí a otevřeno 52 realitních kanceláří. „Právě teď si začíná čím dál více franchisantů otevírat více jak jednu pobočku. Noví partneři se nejčastěji rekrutují z řad realitních makléřů, protože jsou s náplní práce obeznámeni a vědí, co všechno obnáší,“ dodal Mazgaj. Americký gigant si dal za cíl na českém trhu do konce tohoto roku otevřít 70. pobočku a zároveň zvyšovat svůj tržní podíl.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank