27.07.2011

RSČS nově v Liberci

Realitní společnost České spořitelny rozšiřuje svoji franchisovou síť o novou pobočku v Liberci.

K Realitní společnosti České spořitelny (RSČS) se připojil nový franchisový partner, zavedená liberecká developerská společnost Továrna. Ta se realitám věnuje již několik let, má za sebou několik developerských projektů a svou činnost nyní rozšiřuje i na poskytování komplexních realitních služeb.

RSČS obytný komplex Sonata

Liberecká pobočka zároveň, v souvislosti s pravidly RSČS, mění svou vizuální podobu do jednotného korporátního designu RSČS. Kompletní přeměny dozná v průběhu letních prázdnin, kdy bude zároveň otevřena i její nová hlavní kancelář v centru Liberce.

„Výběrové řízení v Liberci vyhrála již zavedená developerská společnost Továrna, která se tak od června 2011 stává naší novou franchisou poskytující komplexní realitní služby právě pro Liberecký region. Za účelem kompletního pokrytí regionu probíhají v těchto dnech výběrová řízení na další managery a makléře,“ vysvětluje obchodní ředitel RSČS Miloš Červenka.

Liberecká Továrna působí na realitním trhu již od roku 1993. Zaměřuje se především na realizaci a poradenství ve výstavbě řadových, bytových a individuálních rodinných domů. V loňském roce dokončila projekt výstavby deseti řadových dvoupatrových rodinných domů s obytným podkrovím Tálinská. V letošním roce zahájila druhou etapu projektu v Dolním Hanychově, čítající dva bytové domy s patnácti bytovými jednotkami, které již bude prodávat pod hlavičkou RSČS.

Na tuzemském realitním trhu působí Realitní společnost České spořitelny od roku 2002. Pro své klienty zajišťuje komplexní realitní služby, zahrnující pořízení, prodej či nájem nemovitosti. Poskytuje také doprovodný právní a finanční servis. V současnosti své služby nabízí prostřednictvím franchisové sítě na téměř 40 místech po celé České republice. V roce 2010 realizovala 800 realitních transakcí v celkovém objemu téměř 1,7 mld. Kč. Opírá se přitom o silné zázemí Finanční skupiny České spořitelny.

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat redakci FranchisingINFO.cz.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank