08.08.2011

BodyConcept a DepilConcept získaly master franchisorku

Stala se jí Jitka Venclíková, která bude budovat síť cenově dostupných klinik s estetikou v Česku a na Slovensku.

Jak jste se dozvěděla o BodyConcept a DepilConcept?
Již déle než 10 let se věnuji podnikání a aktivně se zajímám o dění na trzích. Na jaře tohoto roku jsem se dočetla o podnikatelském záměru, který se umístil v žebříčku TOP 10 systémů, který je každým rokem vyhlašován v Portugalsku pod názvem Franchising Awards 2011. Vím, že na českém a slovenském trhu cenově dostupná služba péče o tělo a vizáž zatím chybí, proto mé rozhodnutí padlo na BodyConcept a DepilConcept. Navíc tento obor je mi jako ženě svou povahou blízký.

Jak probíhala jednání s centrálou?
Jednání s centrálou v Portugalsku bylo přátelské, jasné, rychlé. Domluvili jsme se na vzájemné spolupráci, při níž je nutné dodržoval stanovená pravidla. Jedním z takových pravidel je zaplacení poplatku za master licenci, která je finančně náročná, ale v podnikání to tak prostě chodí. Podobná pravidla budeme i my požadovat po našich franchisantech.

Jaké máte cíle s oběma koncepty?
Jelikož se jedná o nový a rychle se rozvíjející obor zdraví a estetiky, které jsou jednou z nejvyšších lidských hodnot a potřeb, máme v hledáčku na 4,5 mil. potencionálních zákazníků z Česka a Slovenska. To z našeho podnikatelského záměru činí zajímavou příležitost i pro investory - franchisanty. Pořizovací cena, za kterou může podnikatel rozjet vlastní byznys, je ve srovnání s obdobnými podnikatelskými příležitostmi nízká. Estetickou kliniku tak může pořídit v hodnotě okolo 1 mil. Kč, a přitom bude vědět, že má silného partnera za zády, který mu poskytne kompletní podporu v průběhu celé doby podnikání.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank