12.08.2011

Franchising jako soutěžní kategorie?

ČAF usiluje o prosazení kategorie franchisingu do soutěže Ceny Firma roku a Živnostník roku.

Česká asociace franchisingu navázala spolupráci s pořadatelem soutěží Firma roku a Živnostník roku. Soutěže probíhají v šesti kategoriích: Firma roku, Živnostník roku, Byznys rebel, Odpovědná firma, Firemní web roku a Živnostenský web roku a ČAF bude usilovat o zařazení v pořadí sedmé kategorie z oboru franchisového podnikání.

aktuality, Česká asociace franchisingu, moje firma, REAL SPEKTRUM, z domova

Česká asociace franchisingu má dnes 35 členů a současně patří k nejstarším profesním organizacím svého druhu v České republice.

Firma roku a Živnostník roku jsou projekty, které mediálně zviditelňují malé a střední podnikání, v jejichž rámci se udělují také Ceny Hospodářských novin. Tyto podnikatelské soutěže jsou pod záštitou a odbornou garancí Hospodářské komory ČR. Soutěže se konají v různých městech a jsou s nimi spjaty i největší podnikatelské události v regionu.

Právě taková akce by mohla pomoci franchisingu jako oboru podnikání ve zviditelnění se především u laické veřejnosti. Firmám, které rozvíjejí své pobočky pomocí této metody, by usnadnila akvizici nových franchisantů. Navíc ve všech rozvinutých zemích fungují samostatné soutěže jako například „Franchising Awards“, ve které je vyhlašování cen srovnatelnou prestižní událostí s filmovými Oskary.

Více informací poskytne redakce FranchisingINFO.cz nebo sekretariát ČAF na telefonním čísle: 222 513 691.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank