22.08.2011

Franchisová EVROPA

EVROPA realitní kancelář plánuje ke stávajícím 22 kancelářím do konce roku připojit dalších minimálně osm.

Ryze český koncept EVROPA realitní kancelář působí na českém realitním trhu od roku 1997. Díky samostatným podnikatelům – franchisantům – expandovala během tří let do všech regionů Česka. Nyní provozuje 22 poboček ve všech regionech ČR a do konce roku chce pokořit magickou hranici 30 realitních kanceláří. „V dosavadním dynamickém růstu sítě chceme i nadále pokračovat, v plánu máme také rozvoj stávajících poboček a posilování sítě o nové kanceláře v dalších lokalitách,“ vysvětluje plány Michal Macek, jednatel společnosti EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

Evropa realitní kancelář  pobočka Kolín s autem a výlohou

Společnost věnuje nemalé prostředky do budování značky.

Spolupráce založená na principech franchisingu znamená samostatné podnikání pod jednou značkou. Podnikatel tak získá svobodu ve vedení, spravování a řízení vlastní firmy. Franchisant je podpořen pomocí know-how, podnikatelského, finančního a personálního poradenství, vzdělávání a marketingových aktivit. „Podnikatel tak není odkázán sám na sebe, ale může se spolehnout na sílu značky a kompletní podporu za strany centrály jak v začátcích, tak po celou dobu spolupráce,“ uvádí Macek.

V současné chvíli je největší realitní franchisovou sítí na českém trhu RE/MAX, jehož síť čítá na 131 kanceláří. Dalšími nadnárodními řetězci, které působí v rámci České republiky a rozvíjejí se pomocí franchisingu, je například CENTURY 21 s 52 pobočkami a COLDWELL BANKER, který v současné chvíli fúzuje s českou franchisovou kanceláří Union Partners. Po ukončení fúze a rebrandingu poboček dle standardů COLDWELL BANKER bude mít 22 kanceláří.

Pro bližší informace nahlédněte do Katalogu franchis.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

2

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank