05.09.2011

Již 16 partnerských poboček

K realitní síti UNITED REAL & partners se může připojit každá kancelář i samostatný makléř.

Realitní síť UNITED REAL & partners byla založena před třemi roky v Brně, kdy navázala na činnost zakladatele realitní sítě společnosti World property holding, SE. Členství v síti umožňuje jednotlivým partnerům nadále podnikat pod vlastním obchodním jménem a na vlastní IČO. Ondřej Koutný, ředitel společnosti, vysvětluje výhody přistoupení k síti: „Partneři připojením k síti získají možnost používat značku UNITED REAL společně s názvem jejich společnosti, což jim umožní marketingové zviditelnění zakázek, přístup k zakázkám ostatních partnerů a získání množstevních slev u dodavatelů.“

UNITED REAL & partners_muž v bílé košili

UNITED REAL & partners je řádným členem profesních sdružení Českomoravská realitní unie a Realitní aliance.

Do konce roku další tři pobočky

Centrála společnosti sídlí v moravské metropoli v Brně a do jejího portfolia patří tři vlastní a 16 partnerských poboček. Ředitel předpokládá, že se do konce roku k síti připojí další minimálně tři pobočky. „Naše partnery máme téměř po celé republice. Lokality, kam zamýšlíme expandovat, jsou především jižní a západní Čechy,“ upřesňuje Koutný.

Měsíční poplatek: 990 Kč

Partner neodvádí žádný vstupní poplatek ani odvody z tržeb. Zaplatí každý měsíc paušální poplatek za členství v síti ve výši 990 Kč. Za tuto částku získá přístup ke společné inzerci na realitních serverech a v realitních časopisech, vzájemné on-line propojení realitním softwarem, sdílení kontaktů na klienty a vzdělávací program Realitní akademie.

Pro bližší informace navštivte Katalog franchis.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank