Fórum k článku: Úspěch je v lidech 70

Bob 28.04.2014 *.telcel.cust.sloane.cz

9
Jsem rád, že i o těchto společnostech Franchising informuje.

Kamila Zárychtová 19.11.2014 *.80.250.29.163

1

Velmi ráda slyším, že i takto velké firmy budují svůj byznys na takových hodnotách, jako jsou LIDÉ. Protože péče a komunikace se zákazníky, dodavateli a všemi obchodními partnery je v dnešní době klíčová pro rozvoj společnosti. Čím více společností se bude zabývat péčí o svůj okruh lidí, raději než nekonečným lovem na stovky nových kontaktů, tím kvalitnější byznys se nám podaří budovat.

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.