Fórum k článku: Žabka zamířila na Moravu

15.05.2010
Jirka
*.2.sdl.core.ttnet.cz

 Jen pro doplnění-není úplně pravda jak píšete, že Franchisantům nabízí Žabka svůj koncept bez vstupního poplatku i investice.

A smlouva? Jen výhodná pro Žabku.

Po proškolení a prostudování navrhnuté smlouvy mým právnikem jsem na jeho radu vzal nohy na ramena.

Dnes mám  svou provozovnu a je mi blaze.Jirka

26.06.2010
žabaak
*.client.ufon.cz

Žabka je past a kdo do toho jde se zadluží a zkrachuje. Každý právník po přečtění smlouvy říkal, že nic takovýho v životě neviděl. Jde o podvod.

26.06.2010
žabaak
*.client.ufon.cz

Dobrý den,  praktiky v Žabce by vám popsal každý kdo se Žabkou rozvázal smlouvu a takových nás bylo víc jak polovina. Naprosto nevýhodné smlouvy, které podepíše snad jen ten kdo nechce platit DPH a daně, protože nikomu se to nemůže vyplatit. Vyplatí se to jen pár vyvoleným v čele s paní Havelkovou, která dělá vedoucí regionálních managerů + si určila, že navíc :) bude dělat sama :) regionální managerku svému manželovi, který má také Žabku :) ..jak hezké a dobrý střed zájmů  (aby ho chránila a zakrývala okrádání velkoobchodu Hortim v čele s jejich kamarádem panem Kroupou). Jedná se o střet zájmů a takhle funguje Žabka..jde místy o rodinný podnik, kde pár vyvolených rejžuje a zbytek doplácí. Znám spoutu případů kdy provozovatelé v Žabce jen neví jak z toho zlodějského koloběhu pryč, protože se tam tak zadlužily a zplácí a  nemohou vystoupit. Doporoučuji každému ať si dá na firmu Žabka velký pozor a zároveň dám podnět antimonoponímu úřadu a finančímu úřadu a hospodářské komoře o celkový audit firmy Žabka a věřím tomu že média dostanu velkou rybu.

07.08.2010
Ferda
*.o2isp.cz

Tak jak vydím, velká ryba z toho asi nebude že. Dravá taktika je velkým firmám vlastní a to že se nejlépe vydělává na hlupácích je fakt.

07.08.2010
Ferda
*.o2isp.cz

To Jirka: a kdy začnete svoji provozovnu šířit do Čech?

17.09.2010
zuzana.franchising@seznam.cz
*.201.18.3

Dobrý den, píšu o franchisingu diplomovou práci a zajímaly by mě podrobnosti podmínek provozování zmiňovaných prodejen Žabka. Pokud by někdo z vás byl ochoten poskytnout detailnější informace, budu vděčná. Děkuji, Zuzana. (zuzana.franchising@seznam.cz)

02.11.2010
*.net.upcbroadband.cz

  • ZABKA,E DOBRA.ALE ZABKA NEVIDI KOHO BERE DO PROVOZU,LIDI JESPATNI,JSEM NAKUPOVALA V ZABCE.JE PREJEMNI PRODAVACKI,VZYCKI POMUZUT.

19.03.2011
Eva L.
*.vodafone.cz

Dobrý den,

měla bych zájem o bližší informace k franšíze obchodů Žabka. Děkuji

lejcarovae@gmail.com

 

01.05.2011
hroch
*.82.cust.tetanet.cz

 

V Čechách to Penta snad už prodala. Nechala si jen Slovensko. Tak opatrně...

 

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank