Fórum: Bakalářská práce o franšízingu

13.11.2014
komentáře: 9
*.cust.sloane.cz

Portál Franchising.cz je skutečně dobrým místem, kde najdu informace o franšízovém trhu a zejména aktualitách, jak se firmám daří. Ale zajímalo by mě, jestli existují nějaké publikace o franšízovém podnikání? Uvažuji nad psaním bakalářské práce a nějaké knihy by se hodily. Tak prosím o radu.

Děkuji

19.11.2014
komentáře: 51
*.cust.sloane.cz

Mnoho zajímavých informací můžete najít v naší publikaci Report Franchisingu, který připravujeme od roku 2010. Najdete zde jak počet franchisových konceptů, tak vývoj v jednotlivých oblastech podnikání - tedy, jaké franchisy jsou úspěšné, kde už je trh nasycen apod. http://franchising.cz/vydavatelstvi/

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank