Fórum k článku: České Bageterie Boulevard jsou určeny na bulváry větších měst

02.07.2010
radce
*.177.103.228

 

Měl jsem zájem o franchisu v tomto systému. Dle názoru právníků by jejich franchisovou smlouvu podepsal jen nesvéprávný člověk. Kam zmizela pobočka v Pardubicích a proč?

30.09.2010
učedník
*.179.187.70

Dobrý den, také uvažuji o franchise bageterie Boulevard. Můžete mi dát přes email nějaké přesnější informace?

01.10.2010
komentáře: 51
*.profitsystem.cz

Dobrý den pane "učedník", pokud nám zanecháte svůj email, rádi Vám poskytneme podrobrnější ifnormace, které také získáte v Katalogu franšíz, sekce Gastronomie.

S pozdravem

Lenka Nováková

FranchisingINFO.cz

04.10.2010
učedník
*.40.76.70

Dobrý den, prosím o zaslání bližších informací na e-mail filup@centrum.cz . Děkuji

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank