Fórum k článku: Barva webu rozhoduje 70

Lucy 24.08.2017 *.ip-89-102-32-96.net.upcbroadband.cz

1
Kombinace vhodných barev má určitě vliv na první dojem a je zajímavé, jak až moc. U prodejních webů je to ale i spousta dalších maličkostí - jako třeba barva a podoba CTA tlačítka (dobře popsáno třeba tady: https://www.mioweb.cz/vytunte-svoje-tlacitka-a-zacnete-diky-nim-prodavat/). Je zajímavé, že většina českých eshopů má tlačítko zelené - to je nějaká univerzální poučka, co někdy řekl nějaký odborník asi :-) Zatímco gigant Amazon má tlačítko žluté a očividně mu to taky funguje :-)

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.