Fórum k článku: Franchising Forum 2010 ukázalo, že o podnikání pod cizí značkou je zájem 71

Jirek 15.10.2010 *.93-153-0-48.tmcz.cz

Dobrý den, zajmávé přednášky, ale nejvíce mne zajímaly samotné systémy, a ty jsem nestihl, protože jsem spěchal na vlak. Špatně časově naplánované.

Marie 15.10.2010 *.ip-62-245-72-167.net.upcbroadband.cz

Souhlasím, hlavně nebyl čas se seznámit s jednotlivými franšízory, všechno se zpožďovalo a pak se rychle rozprcho, všichni spěchali. Právní otázky nezajímali každého a je velká škoda, že nebylo dost času na samotné systémy a individální poradenství asi ani nebylo.

guru 15.10.2010 *.unassigned-77-78-71-036.wifi-net.cz

já sem nebyl, třeba příště.

Radek 16.10.2010 *.85.13.106.164

Mám dotaz - kdy a jakou formou vyjde uváděná publikace o franchisingu v ČR? Děkuji zaodpověď.

Franchising.cz 19.10.2010 *.www.profitsystem.cz

51

Dobrý den Radku, publikace se připravuje a vše se v nejbližší době čtenáři dozví na našem portálu.

S pozdravem

Lenka Nováková

redakce FranchisingINFO.cz

Ostatní kategorie

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.