Fórum: ManMark sází na franchising

10.06.2011
živnostensky úřad
*.tmcz.cz

Je s podivem, že žádná personální agentura Manmark není registrována na ŽÚ a přesto ji tento portál uvádí, kde berete takové informace?

13.06.2011
komentáře: 51
*.profitsystem.cz

Dobrý den, portál jako médium poskytuje franchisorům prostor pro prezentaci franchisových konceptů. Pravděpodobně jste přehlédl název společnosti PERSONALNI.CZ s.r.o. ManMark je obchodní název.

S pozdravem

Redakce

24.07.2011
Luis
*.28.broadband2.iol.cz

Buďte obezřetní při úvahách o spolupráci s firmou Manmark alias Confirm alias Personální.cz, jejich franchisanti končí krachem a čelí uplatňování směnek ze strany franchisora.

Relevantní  informace se dají najít i na internetu.

 

 

20.09.2011
komentáře: 51
*.profitsystem.cz

Vážení čtenáři,

prosíme, abyste nevyužívali fóra k řešení svých osobních sporů. Příspěvky odporující dobrým mravům nebo poškozující dobré jméno budou automaticky vymazány.


Děkujeme za pochopení.
Redakce FranchisingINFO.cz

21.09.2011
M.B.
*.net.upcbroadband.cz

Vážená redakce, chápeme že smyslem Vašeho businessu je vydělávat na reklamě, kterou si u Vás objednávají jednotlivé franchisové společnosti, ale uklidit konečně Manmark z Vašich stránek je především ve Vašem vlastním zájmu! 

 

http://prima.stream.cz/soukroma-dramata/614549-soukroma-dramata-38

http://www.zpravy-online.cz/zpravy-televize-prima/zpravy-tv-prima-20_9_2011.html
21.09.2011
J.K.
*.eurotel.cz

 

Reaguji na příspěvěk M.B.

Včera jsem tu psal jak je možné,že nemají prověřeny  praktiky společnosti ManMark a že uvádějí investory v omyl.

Odpověď?...vymazání mého příspěvku a dodatek ať si svoje soukromé spory řěšíme jinde než tady.Kdo navádí k investování-spolupráci občany Čr?..právě tento portál o franchisingu.Vážená redakce buď tu práci dělejte poctivě a kontrolujte soukromé subjekty nebo to zavřete a věnujte se něčemu jinému...

Plně souhlasím s příspěvkem od M.B.

 

21.09.2011
petr
*.25.broadband15.iol.cz

vědomé krytí podvodného jednání je klasifikováno stejně jako podvod takže je opravdu ve vašem zájmu si prověřit fakta. 

Ale pokud se chcete podílet na té špíně tak jen dodám "kdo chce kam pomozme mu tam" 

16.05.2012
Franchisant
*.dobris.net

V tuto chvíli je dvojice Dvořáková - Suchan, kteří pod značkou ManMark vystupují, prověřována kriminálkou a je na ní podáno téměř 20 trestních oznámení bývalých franchisantů. Ostatní, kteří se báli vzepřít nemorální smlouvě (která byla mimochodem několika soudy uznána za neplatnou) dál živoří a nechají se ponižovat otrokářským režimem obou aktérů. Pokud chce informovat své čtenáře o franchisingu, měli byste si i prověřit, před jakými podvodníky je varovat. Naletět s vidinou rozpracovaného byznysu je velice snadné, realita se pak odkrývá postupně s rostoucími dluhy a podepsanými směnkami, které už nikdy nikdo neuvidí. Drzost obou jednatelů operujících pod značkou ManMark je neuvěřitelná!

11.06.2012
Poškozený
*.samnet.cz

Vše najdete tady :

http://manmark.weebly.com/index.html 

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank