Fórum k článku: Šance pro padesátníky

14.05.2012
Emily
*.imafex.sk

Neviem ako je to v cesku,ale na Slovensku 50tnici nemaju sancu.....na pohovoroch si zvycajne vyberu z mladsich rocnikov a "zaskolia" si ich po svojom. Vlastna skusenost.Musela som sa rekvalifikovat,zarabam 50% z predchadzajuceho platu,a som rada ,z e vobec nejaku pracu mam....

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank