Amaryllis

Informace o franšízovém systému

Popis franšízového systému

Franchisingový systém AMARYLLIS® patří mezi nejdokonalejší franchisingové systémy.

Jediným cílem společnosti není nic jiného, nežli úspěch.

Důkladná znalost našeho oboru nepřináší pouze slovní ujištění úspěchu našeho partnera, ale jako vůbec první franchisingový systém na světě, umíme úspěch našich partnerů garantovat smluvně!

Abychom mohli nabídnout svým partnerům úspěšné podnikání, je zapotřebí jako u každého jiného podnikání dodržet 6 hlavních principů :

 1. Oblast podnikání – co nejvíce se odlišit od konkurence
 2. Průzkum trhu v dané lokalitě a vytvoření Podnikatelského plánu na míru
 3. Co nejnižší vstupní náklady a co nejvyšší kvalita produktů
 4. Profesionální znalosti zaměstnanců
 5. Pasivní a aktivní marketing

Oblast podnikání byla zvolena tak, abychom co nejvíce okleštili konkurenci. Vytváříme provozovny, kde četnost návštěv klientů se přibližuje kosmetickým a estetickým salonům, ale výsledný efekt zákroků se přibližuje plastické chirurgii. Tím pádem eliminujeme problémy obou odvětví a využíváme jenom jejich potenciál. Navíc se nám řadu let daří zavádět novinky na trh, které jsou svým přístupem více než inovativní. Proto se stáváme vyhledávanou destinací klientů, který hledají přirozenou a zdravou krásu a vitalitu.

Průzkum a Podnikatelský plán je základem, bez kterého naše společnost nepřistoupí ke smluvnímu vztahu. Na rozdíl od jiných franchisingových systémů, tento průzkum a Podnikatelský plán dělá naše společnost pro klienta. Na základě průzkumu, který je promítnutý do Podnikatelského plánu, ví každý zájemce již předem, jaký obrat může za svojí časovou a finanční investici očekávat. Pokud z průzkumu a následného přepočtu se prokáže, že daný projekt v daném regionu nepřinese návrat vynaložených prostředků do dvou let, naše společnost si vyhrazuje právo v daném projektu nepokračovat.

Nízké náklady/vysoká kvalita je to, co urychluje ziskovost každého podnikání. Vzhledem k přímému napojení na výrobce, jsou vynechané zprostředkovatelské marže dalších zúčastněných ,,zprostředkovatelů,, . Vzhledem k faktu, že výběrem přístrojů, produktů a materiálů se zabývají lékaři a vývojáři, zaručuje tu nejvyšší kvalitu používaného zboží.

Profesionální znalosti zaměstnanců. Naše společnost se účastní již výběru zaměstnanců do provozoven a následně školíme vybrané zaměstnance ve všech směrech. Kvalitním a neustálím školením zaměstnanců z nich děláme důležitý článek, který je ve přímém styku s klientem a stává se svojí profesionální připraveností významným prodejním prvkem.

Pasivní a aktivní marketing je další výraznou odlišností od jiných systémů. Kromě pasivního marketingu, který podnikatelé používají až na 92%, aktivním marketingem se zabývá jenom mizivé procento podnikatelů, nicméně v našem segmentu je  stejně důležitý jako pasivní. Správnou aplikací marketingových prvků se rozjezd a rozvoj nové provozovny zrychlí o více než 74 %!

 

Vzhledem ke svým výsledkům v oblasti ošetření byla síť AMARYLLIS® zařazena do mezinárodní sítě profesionálních center estetické medicíny OASI REJUVE®.

Proto našim cílem není vytvoření kvantity provozoven AMARYLLIS®, ale provozoven nadstandardně kvalitních, aby každý zájemce o krásu věděl, že v AMARYLLIS® jeho problém vyřeší k jeho maximální spokojenosti. Jenom spokojený klient za služby zaplatí jejich cenu a nesmlouvá o slevu.

Vlastní provozovny

Praha 1

Franšízové provozovny

Franchisingové provozovny ve světe :

USA – New York

UK - Londýn

SAE - Dubaj

KYPR - Nikósie

I – Vicenza

SK – Bratislava

Franchisingové provozovny v ČR :

Jihlava

Cheb

Teplice

Chrudim

Domažlice

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Průzkum trhu
 • Vypracování Podnikatelského plánu
 • Asistentské služby : místo k podnikání, rekolaudace, hasiči, stavební úřad, hygiena, garant provozovny, výběr zaměstnanců, kontakt s úřady
 • Kompletní služby designéra, včetně kompletního plánu a návrhů řešení provozovny
 • Vybavení provozovny
 • Vyškolení zaměstnanců a investorů, a průběžné školení také po otevření
 • Kompletní marketingový plán – aktivní, pasivní, globální a lokální
 • Know how společnosti
 • Možnost vytvoření provozovny na klíč
 • SMLUVNÍ GARANCE OBRATU

Potřebná počáteční investice

V potřebné počáteční investici se uvažuje s prostředky pro vytvoření provozovny, marketing a samozřejmě s finanční rezervou v prvních měsících po otevření.

Investice na zřízení provozovny je závislá na mnoha faktorech (konkurence v okolí, místo podnikání apod.)

AMARYLLIS BEAUTY INSTITUT minimální investice je od 2.000.000 Kč

AMARYLLIS BEAUTY POINT minimální investice je od 500.000 Kč

AMARYLLIS BEAUTY MOBILE minimální investice je od 150.000 Kč


Základní požadavky

Na kandidáta:

 • Zkušenosti s podnikáním výhodou
 • Kapitálové zajištění
 • Osobní angažovanost, odpovědnost, cílevědomost, kreativita
 • Dodržování standardů sítě
 • *U Beautymobil point - splnění podmínek vybrané OSVČ pro potřeby živnostenského úřadu

Beauty institut - prostory o ploše minimálně 80 m2

Beauty point - prostory o ploše minimálně 40 m2

Beautymobil point - prostory nejsou podmínkou, s vybavením máte možnost návštěv s ošetřením přímo u klienta (v domácím prostředím, na hotelovém pokoji, příp. na pracovišti..)


Informace o franšízorovi

GUSELA s.r.o.

Národní 23, 3. patro, Praha 1

+420 222 210 237, +420 777 844 492, +420 608 059 843

obchod@amarylliscentrum.cz

www.amaryllisbeautynet.eu

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Juraj Slovák

Více informací

Pokud chcete získat více informací, vyplňte kontaktní formulář níže. Vaše údaje budou předány přímo Amaryllis.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefonní kontakt *
E-mail *
Odešli

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.