Regatta

regatta logo group
Informace o franchisovém systému
Popis franchisového systému

Máte šanci stát se součástí franchisové sítě Regatta, která patří mezi nejznámější britské oděvní firmy v oblasti sportu, turistiky a outdooru.

V obchodě můžete najít produkty těchto značek:

Regatta Great Outdoors

Nejpopulárnější britská značka oblečení pro sportovní aktivity, dostupná ve více než sedmdesáti zemích světa. Známá je díky oblečení, které je odolné a pohodlné pro všechny ty, kteří bez ohledu na podmínky chtějí aktivně trávit čas venku. Nabízí širokou škálu produktů: oblečení pro ženy od 32 do 60 let, muži od velikosti XS až 7XL, také oblečení pro kojence a kolekce pro mládež. Regatta je populární tím, že nabízí modely vysoké kvality a technicky rafinované. Společnost má centrálu v Anglii, v Trafford Park (Manchester). V roce 2016 firma získala prestižní cenu Queen's Awards for Enterprise (Cenu britské královny za podnikání) - nejdůležitější, oficiální ocenění na britském trhu, uděluje se každoročně od roku 1965 firmám a obchodním organizacím za vynikající výsledky v oblasti inovací a rozvoji mezinárodního obchodu.

Regatta je tou správnou volbou pro lidi, kteří ocení vysokou kvalitu a sportovní módu za rozumnou cenu.

Dare 2b

Jedná se o britskou značku, u které počátky sahají do roku 2000. Vyznačuje se specializovaným účelem oblečení: určena pro milovníky zimních sportů, lyžaře, snowboardisty, cyklisty, běžce. Jedná se o vysoce kvalitní produkty, vyrobené za použití moderních materiálů a technologií za přijatelné ceny. Oděvy pro každého, které jsou dostupné v širokém škále produktů.

Produkty Dare 2b jsou vytvořeny v úzké spolupráci s atlety z Dare 2b Team - kteří reprezentují různé sportovní disciplíny. Značka Dare2b je dostupná ve více než 60 zemích po celém světě.

Craghoppers

Již více než 50 let Craghoppers vyrábí oblečení pro cestovatele a dobrodruhy v nejrůznějších koutech světa, kde jsou testovány. Počátky firmy sahají do roku 1965. Tehdy skupina nadšenců z West Yorkshire v Anglii začala hledat materiály a navrhovat oblečení, které by odolalo podmínkám panujících během expedice na Mount Everest. Expedice byla úspěšná a došlo k dalšímu rozvoji firmy - výrobu oděvů pro cestovatele a dobrodruhy vhodné pro každé roční období a přizpůsobené různým klimatickým podmínkám.

Náš franchisový systém je založen na tradičních principech. Během spolupráce máte zaručeno, že Vám poskytneme základní "know-how" a pomůžeme Vám při rekonstrukci a úpravě prostoru, který má jedinečný charakter. Můžete také počítat s poradenstvím v oblasti propagace obchodu a provozní činnosti.

 

Vlastní provozovny

1 v Česku (Hatě), 11 v Polsku

Franchisové provozovny

100

Obrázek provozovny systému
regatta obchod
Informace pro franchisanty
Podpora pro franchisanty
 • Ověření lokace a prostor navržených ze strany franchisanta;
 • Pomoc při přípravě projektu prostor v souladu se standardy Regatta Store;
 • Žádné licenční poplatky;
 • Atraktivní obchodní podmínky;
 • Naskladnění obchodu a řízení zásob;
 • Návrh a branding prodejního místa;
 • Marketingová podpora;
 • Systém vzdělávání;
 • Stálá péče o regionální partnery;
 • IT System;
 • Právo používat logo značky;
 • Termín otevření obchodu je cca. 3 měsíce od podepsání franšízové smlouvy.
Potřebná počáteční investice
 • Bez licenčního poplatku
 • Minimální náklady na zpracování projektu obchodu je 630 000 Kč a v závislosti na stavu nemovitosti v souladu se standardy Regatta (od 8 000 do 12 000 Kč/m2).

 

Základní požadavky
 • Příprava prostor obchodu dle standardů Regatta Store
 • Plocha obchodu 80 - 150 m2
 • Preferované umístění je v nákupních centrech a nákupních ulicích ve městech s více než 50 tisíci obyvateli
 • Prostor – vlastní nebo v nájmu.

 

Informace o franchisorovi
Regatta Polska Sp. z o.o.
Hamuljakova 137, 029 01 Namestovo
+421 918 788 887
Mnanista@regatta.com
www.regatta.com
Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Milan Nanista

Zjistěte více
Pokud chcete získat více informací, vyplňte kontaktní formulář níže. Vaše údaje budou předány přímo dané společnosti.
Jméno a příjmení *
Město *
Telefonní kontakt *
E-mail *
If you see this field leave it blank.

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank