Skibi

Skibi logo big
Informace o franchisovém systému
Popis franchisového systému

Mise Skibi Kids  je jednoduchá: stará se, aby děti mohly trávit čas venku za každého počasí. Ať už sportují, hrají si na hřišti, koupají se, nebo jdou na procházku. Věříme, že děti, které nesedí doma, ale tráví čas aktivně, jsou šťastnější a pohyb prospívá jejich zdravému vývoji a psychice. Každý rok proto pro děti s velkou péčí vybíráme nejlepší funkční oblečení, doplňky i obuv na trhu. Studujeme všechny dostupné materiály a výzkumy. Pomáháme s vhodným výběrem, publikujeme, školíme a připravujeme workshopy.

V tuto chvíli má Skibi Kids celkem tři maloobchodní prodejny v Praze a od 2016/17 by se značka měla rozšiřovat i do dalších měst České republiky formou franšízy. Skibi Kids dále disponuje moderním eshopem se zacílením na ČR a SR, jehož výhod využívají všechny pobočky Skibi Kids.

Otevření prodejny trvá cca 8-10 měsíců od uzavření franchisové smlouvy. Vhodné měsíce pro otevření prodejny jsou vždy v srpnu (start kolekcí podzim/zima) a únoru (start kolekcí jaro/léto).

Zaujal Vás náš obchodní koncept? Myslíte si, že jste vhodný kandidát? Potom vyplňte formulář níže a my se vám hned ozveme a domluvíme osobní schůzku.

Vlastní provozovny

Praha 4 - Budějovická, Obchodní centrum DBK

Praha 1 - Náměstí Republiky, OD Kotva

Praha 5 - Topasová 1, Ski a Bike Centrum Radotín

Franchisové provozovny

V první fázi hledáme především zájemce z velkých měst v ČR (Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc…) nebo na Slovensku (Bratislava, Košice...).

Obrázek provozovny systému
Skibi obrazek obchodu
Informace pro franchisanty
Podpora pro franchisanty

Franchising Skibi Kids poskytuje franchisantům komplexní podporu:

1. Před otevřením pobočky Skibi Kids

 • asistenci při výběru vhodné lokality
 • celé řešení prodejny s architektem
 • vyškolíme vás i personál 
 • předáme vám potřebné know-how pro start pobočky

2. Po otevření pobočky Skibi Kids

 • kompletní know-how potřebné k realizaci a vedení prodejny
 • zavedený a silný brand s více než desetiletou historií
 • prodejní, skladový, objednávkový a CRM systém na míru
 • správu e-shopu www.skibi.cz ze zacílením na celou ČR a SK
 • vstupní a průběžné školení zaměstnanců a franchisanta
 • marketingovou a PR podporu
 • zásobování a logistiku
 • průběžný monitoring a návrhy zlepšení provozu
 • akce na prodejnách
 • trvalý vývoj konceptu
 • lepší obchodní podmínky u dodavatelů zboží a služeb
 • exkluzivní sortiment značek
Potřebná počáteční investice

Úvodní investice

Při rozjezdu podnikání je třeba počítat s investicemi do kompletního zařízení a vybavení, včetně první sezónní předobjednávky zboží (jaro/léto nebo podzim/zima sezónu), a také s investicí do franchisingové licence Skibi Kids. 

Celková prvotní investice do zapojení se do frančízy, vybudování a vybavení prodejny je cca 1 až 2 mil. Kč podle velikosti a místa prodejny.

Kandidát musí dále na začátku počítat s finančními prostředky na pořízení a udržování skladové zásoby podle velikosti a místa prodejny ve výši zhruba 1,5 až 3 mil. Kč. Franchisant by měl mít minimálně 40% vlastních prostředků. 

V průběhu spolupráce každý franchisant odvádí poplatky v závislosti na objemu tržeb. Franchising Skibi Kids je koncipován dlouhodobě a franchisová licence se proto uděluje na dobu 5-10 let.

Základní požadavky

Vhodný kandidát 

Ideálním franšízantem je člověk, který má obchodního ducha a kladný vztah k dětem a sportu. Minimální podmínkou je však chuť do podnikání. Franchisa Skibi Kids je primárně určená pro ty, kteří chtějí být v obchodě přímo přítomni. Pro zkušené zájemce a ve větších městech je však možný i manažerský model řízení.

Lokalita

Ideální místem pro otevření prodejny Skibi Kids jsou okresní a krajská města, případně města s více jak 20tis. obyvateli nebo horská rekreační centra s velkou návštěvností rodin s dětmi. 

V rámci města je vhodné umístění na rušných ulicích, frekventovaných zastávkách MHD, na náměstích nebo v nákupních oblastech a centrech.

Velikostně vhodné jsou prostory minimálně s prodejní plochou 70-100 m2 a další plochou tvořící zázemí pro personál a sklad zboží. S výběrem vhodného prostoru i lokace vám pomůžeme. 

Informace o franchisorovi
Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o.
Topasová 1/882, 15300 Praha 5 – Radotín
+420 606 386 890
katerina.princova@skiservis.cz
www.skibi.cz
Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Kateřina Princová

Zjistěte více
Pokud chcete získat více informací, vyplňte kontaktní formulář níže. Vaše údaje budou předány přímo dané společnosti.
Jméno a příjmení *
Město *
Telefonní kontakt *
E-mail *
If you see this field leave it blank.

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank