IT‘S MY LIFE

Informace o franšízovém systému

Popis franšízového systému

It’s my life! vám změní život k lepšímu!

Společnost It’s my life! a.s. je jedinou firmou na trhu, která ve spolupráci s renomovaným českým výrobcem vyvinula vlastní dietní program koncipovaný jako plnohodnotná náhrada celodenní stravy.

Naše společnost má ambici stát se lídrem na trhu v oblasti redukce váhy a zdravého životního stylu. Zakládáme si na unikátnosti a špičkové kvalitě všech našich produktů. Rádi bychom naše služby nabídli všem, kteří se chtějí jednou pro vždy zbavit přebytečných kil a žít naplno. Ke splnění tohoto cíle jsme se rozhodli vybudovat síť franšíz It’s my life!.

Rádi byste začali s vlastním podnikáním a zároveň dělali něco, co vás baví? Chcete být hrdý na produkty, které nabízíte a pomáhat lidem plnit své sny? Přidejte se k nám a staňte se naším partnerem!

Váš úspěch je i naše vizitka, proto pro nás bude čest stát u zrodu vašeho úspěšného podnikání. Naší prioritou je oboustranná spokojenost, která staví na dlouhodobé spolupráci a plně zodpovědném přístupu. S naší podporou můžete vždy počítat!

Naše marketingová podpora Vám přinese nejen nové klienty, ale odmění i Vás. Příkladem je proměna roku 2017, díky které vyhraje zájezd do exotiky nejen klient, ale i jeho poradce. Podívejte se na ukázku:

Vlastní provozovny

 1. Praha
 2. Brno
 3. Olomouc

Franšízové provozovny

 1. Česká Lípa
 2. Havířov
 3. Cheb
 4. Kladno
 5. Nový Jičín
 6. Praha
 7. Přerov
 8. Šumperk
 9. Třebíč
 10. Třinec
 11. Vsetín
 12. Znojmo
 13. Svitavy
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Poskytujeme zaškolení, certifikaci a software It’s my life!.
 • Podělíme se s vámi o naše know-how a jsme připraveni pomoci vám se zavedením do praxe.
 • Školení, návštěvy vašeho studia v prvních měsících a pomoc s klienty jsou zcela zdarma.
 • K dispozici vám budou lékaři i ostatní odborníci zkušeného týmu It’s my life!, kteří vám pomohou zodpovědět dotazy vašich klientů.
 • Za bezkonkurenční cenu vám pronajmeme přístroj, který potřebujete k výkonu práce.
 • Finančně se podílíme na vašem povinném vybavení.

Marketingové aktivity:

 • Nabízíme veškerou marketingovou podporu off-line i on-line.
 • Reklamní kampaně na webu, Facebooku, v rádiu či médiích financujeme my.
 • Participujeme na veškerých reklamních kampaních, které budou iniciovány z vaší strany.

Co s námi získáte?

Provozováním franšízy It’s my life! se stanete součástí exkluzivní značky a jedinečné sítě franšíz. Pro vaše podnikání tak získáte stabilního a důvěryhodného partnera, na kterého se můžete vždy spolehnout. Naše společnost připravila unikátní franšízový koncept, který vám nabízí celou řadu výhod.

Při vytváření obchodního modelu franšízy It’s my life! byl kladen důraz na finanční dostupnost, rychlou návratnost, absenci vysokých počátečních licenčních poplatků a dlouhodobou, cílenou a silnou marketingovou podporou.


Potřebná počáteční investice

 • Neplatíte vstupní licenční poplatek.
 • Výše investice cca 200.000Kč dle velikosti provozovny, včetně prvního závozu zboží
 • Výše marže se odvíjí od vaší úspěšnosti, neodvádíte žádné procento ze svého dosaženého obratu.
 • Regulujeme geografické rozmístění franšíz, abychom maximalizovali váš zisk.
 • Navazujeme obchodní vztah jak se živnostníky, tak s firmami.

Základní požadavky

Chcete rozjet své vlastní podnikání s podporou spolehlivého a silného partnera? Dokážete se nadchnout pro věc a jít za svým cílem? Chcete lidem pomáhat změnit jejich život? Pak hledáme právě vás!


Informace o franšízorovi

IT‘S MY LIFE

Plotní 688/75, Komárov, 602 00 Brno

+420 800 177 377

info@itsmylife.cz

www.itsmylife.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Petr Jandásek

Více informací

Pokud chcete získat více informací, vyplňte kontaktní formulář níže. Vaše údaje budou předány přímo IT‘S MY LIFE.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefonní kontakt *
E-mail *
Odešli

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.