Kioda

Informace o franšízovém systému

Popis franšízového systému

Jsme mezinárodní řetězec koncepčních obchodů s interiérovou výzdobou a doplňky KIODA. Slovo "kio da" pochází z Koreje av překladu znamená jednoduše - roztomilý! V obchodech KIODA nabízíme "roztomilé" produkty inspirované Koreou, ale také výrobky z různých zemí, jednoduché a jedinečné, zajímavé a krásné, vždy pěkně navržené a atraktivní. Naším motivem jsou barvy a jedinečný design. Věříme, že dokonalost je skryta v jednoduchosti, a proto je taková dokonalost nabízena našim zákazníkům.

Design KIODA je podstatou toho, co nabízíme - všechny výrobky jsou navrženy nejslavnějšími i těmi méně známými návrháři po celém světě. Jsou založeny na inovativních, nových a praktických nápadech, nabízejí se v různých produktových řadách a jejich rozsah je aktualizován každé tři měsíce. Našim zákazníků, garantujeme, že s námi jsou vždy originální, trendy a že vždy nakupují produkty KIODA!

Vlastní provozovny

10 (Vietnam, Malajsie, Singapur, Kazachstán, Nepál, Indie, Indonésie, Filipíny)

Franšízové provozovny

Malajsie, Singapur, Vietnam, Kazachstán, Nepál, Indie, Indonésie, Filipíny

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

1. Počáteční školení

Nemusíte být odborníkem na investování do franšízy. Nemusíte mít ani obchodní a manažerské zkušenosti. A co víc - o tom vůbec nic nemusíte vědět! Naučíme vás všechny během jednoho týdne na komplexním školení našem sídle v Malajsii. Zaměřujeme se hlavně na školení v oblasti obchodních dovedností a poskytování služeb zákazníkům.  

2. Podpora při zahájení podnikání

Na začátku podnikání vám KIODA pomůže se vším. Pomůžeme vám s každým krokem při otevírání obchodu. Počínaje výběrem místa až po uspořádání prostor. Vynaložíme veškeré úsilí, abychom zajistili, že váš obchod bude vyhovovat oblasti vašeho podnikání, poskytneme vám odpovídající vybavení a software. Poskytujeme PR aktivity, pomáháme při vytváření webových stránek a dokonce poskytujeme tipy na nábor a školení zaměstnanců.

3. Stálá podpora

Jakmile otevřete svůj vlastní obchod KIODA, vstoupíme do průběžné fáze podpory. Budete mít přístup k regionálním podpůrným týmům, mentorským programům a technické podpoře po celou dobu spolupráce. Nemluvě o tom, že budete moci využít atraktivních nákupních cen dodavatelů díky větší kupní síle naší sítě.


Potřebná počáteční investice

Koncept

Náš koncept má zkušenosti s maloobchodem, které jsou založeny na nejnovějších korejských trendech.

Náklady na investice

Náklady na investice jsou nižší než náklady na otevření vlastního obchodu. Průběžný franšízový poplatek závisí na výši obratu a tvoří 3%.

Celková investice do zahájení podnikání (s výjimkou nákladů na pronájem a úpravu prostor dle jejich stavu) činí od 150 - 280 000 USD. 

Produkty a marže

Průměrná marže našich produktů je mezi 45 - 55%, přičemž většina z více než 70% produktů stojí 2,5 USD, zbývající část sortimentu do 20 USD.


Základní požadavky

  • Angažovanost
  • Vášeň pro podnikání
  • Finanční stabilita
  • Podnikatelský plán
  • Schopnost rychle rozhodovat

Informace o franšízorovi

Kioda Malajsie SDN BHD

Ne. 68 Jalan Austin Heights 8/7, Austin Heights Park, 811 00 Johor Bahru, Malajsie (Malezija)

+60 167 155 125

jason@kioda.my

www.kioda.kr

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Jason Tay (anglicky)

Více informací

Pokud chcete získat více informací, vyplňte kontaktní formulář níže. Vaše údaje budou zaslány přímo Kioda.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefonní kontakt *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.