KiwiSun Bio Solarium

kiwiSun logo
Informace o franchisovém systému
Popis franchisového systému

Solární koncept KiwiSun je založen na speciální technologii, kterou na trh přinesla společnost Black Care s.r.o. - výrobce solárií s dlouholetou zkušeností. Společnost se již 23 let specializuje na vývoj lékařských světel. Podstatou této technologie je zvláštní světlo, které se zaměřuje také na péči o zdraví uživatelů. Na základě mnohaletého vývoje firma vytvořila koncept dokonalých salonů, které dosahují bezprecedentních úspěchů, a zároveň představují vynikající obchodní příležitost a investici

Značka KiwiSun vznikla v roce 2006 jako systém bio-solárií, který bere zároveň ohledy zdraví. KiwiSun je první franšízou pro solárium, která splňuje všechny evropské normy a v Maďarsku byla certifikována Radiologickým biologickým institutem. Díky svému speciálnímu zelenému světlu poskytuje bio-solarium KiwiSun svým uživatelům služby, jejichž výsledkem je oslnivá, přírodní, hnědá barvu kůže, solaria ale také pomáhají tělu produkovat vitamin D, absorbovat vápník, zvyšují produkci endorfinu a obecně přispívají k pocitu pohody a spokojenosti.

Úspěch franšízové sítě KiwiSun je výsledkem důkladné a dlouhodobé práce týmu profesionálů (reklamních psychologů, designérů, marketingových profesionálů, inženýrů a majitelů solárií). Záměrem bylo vytvořit prostředí, které by během pár minut v salonu KiwiSun přineslo hostům radostné okamžiky. Již interiér a vzhled studií působí pozitivně na lidské smysly. 

KiwiSun nyní působí v 8 zemích, kde poskytuje svým franšízantů bezplatnou územní exkluzivitu, centrální marketing, školení, IT zázemí, on-line služby, návrhy salonů, a práva k užívání značky. Koncept se osvědčil již v 66 solárních studiích. Centrála pomáhá franšízantům také udržet náklady na podnikání na nejižší možné úrovni, neinkasuje žádný vstupní poplatek a protože je zároveň výrobce solárií, umožňuje zakoupit stroje za výhodnou cenu. Příjmy majitele franšííízové sítě jspu generovány především z prodeje solárních strojů a kosmetických výrobků. Vybavení salonů KiwiSun přitom nemusí být zakoupeno u vlastnické společnosti Black Care, franšízantům nicméně firma garantuje nejlevnější dodávky vybavení, potřebného k provozu salonu. 

V nabídce má KiwiSun také více než 300 kosmetických přípravků pro salony a produktové řady KiwiSun. V uplynulých letech si řada velkých mezinárodních společností vybrala franšízovou síť KiwiSun, aby skrze ní představila nebo propagovala své nové produkty, protože řetězec KiwiSun může zaručit přímý přístup k zákazníkům a osobní výpůjčky vzorků produktů a firemních letáků. Během posledních let spolupracovala značka KiwiSun s partnery jako Dove, Signal, Rexona, Milka, Gösser, Nescafé, Perwooll nebo Merck.

Vlastní provozovny

5

Franchisové provozovny

66 (Irsko, Británie, Německo, Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Řecko)

Obrázek provozovny systému
logo KiwiSUn
Informace pro franchisanty
Podpora pro franchisanty
 • územní exkluzivita
 • bezplatný návrh designu salonů
 • práva k používání jména a loga
 • atraktivní image značky a osvědčená obchodní koncepce
 • finanční plánování a investiční výpočty
 • nejlevnější nákupní ceny
 • záruka přímo od výrobce
 • centrální školení, předání know-how
 • centrální marketing a celostátní kampaně
 • místní marketingová podpora
 • úřední certifikáty, systém zajištění kvality
 • řízení softwaru a on-line služby
 • stovky kosmetických a příbuzných výrobků s vlastní značkovou výrobní linkou
 • nepřetržitá provozní podpora, školení, odborné sledování
Potřebná počáteční investice
 • Nulový vstupný poplatek!
 • Celková výše investice: 70 - 100 tisíc €,  minimální investice asi 60 tisíc €
 • Poplatek za franšízu (členství): 120 € / stroj / měsíc
 • KiwiSun nabízí jak franšízovou, tak masterfranšízovou licenci. 

Na výběr jsou 3 druhy konceptu:

 1. Salon se 3 soláriemi pro města do 14 tisíc obyvatel
 2. Salon s 5 stroji pro města s 15 až 30 tisíci obyvatel
 3. Salon s 5 až 10 stroji pro města nad 30 tisíc obyvatel

 

Základní požadavky

Není potřeba mít zkušenosti v oboru ani z podnikání, protože KiwiSun poskytuje vyspělou a komplexní koncepci všem svým franšízantům. Díky tomu může téměř každý úspěšně provozovat vlastní salon KiwiSun na exkluzivním území.

Informace o franchisorovi
Fox Consulting Kft.
1139 Budapest, Rozsnyay u. 11.
+36 20 965 1681
franchise@kiwisun.hu
www.kiwisun.hu
Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Péter Klein

Zjistěte více
Pokud chcete získat více informací, vyplňte kontaktní formulář níže. Vaše údaje budou předány přímo dané společnosti.
Jméno a příjmení *
Město *
Telefonní kontakt *
E-mail *
If you see this field leave it blank.

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank