Socatots

socatots logo big
Informace o master-franchisovém systému
Popis franchisového systému

Socatots, to je síť všeobecných mateřských škol pro batolata i děti v předškolním věku, kterým nabízí jedinečnou možnost využití sportovních aktivit. Děti ve věku od šesti měsíců do 5 let ve školách Socatots dělají své první sportovní krůčky. To vše na trénincích inspirovaných fotbalem.

Do současné doby je v našem programu zapojeno více jak 2 miliony dětí a rodičů z 55 zemí světa. Systematická předškolní výuka momentálně probíhá ve více než 800 školkách po celém světě.

Na začátku roku 2014 let jsme představili novou image značky Socatots, která je v souladu s nejnovějšími trendy na trhu.

O jedinečnosti programu svědčí zejména jeho metodologický přístup a unikátní zpracování. Právě to jsou prvky, které nejvíce přispívají rovnoměrnému rozvoji dětí v různých věkových kategorií.

Zcela se shodujeme se základní myšlenkou programu Socatots, která říká, že studenti našich školek, a to i v případě, že se z nich nestanou fotbalové hvězdy, budou díky sportu zcela jistě zdravější. Vždyť sport by měl být přirozenou součástí našeho života.

Chceme na úspěch, kterého Socatots ve světě dosáhl, navázat a stát se číslem jedna v České republice mezi vzdělávacími sportovním programy, které se věnují výchově dětí v tak nízkém věku.

Trénink primární motorické koordinace je velmi důležitý pro správný vývoj dětí a jejich zdraví. Fyzická aktivita přináší nejlepší efekt v kombinaci s vyváženou zdravou stravou, což program Socatots také podporuje. Děti si v rámci tréninku v programu Socatots nejen rozvíjejí svou pohyblivost, ale také si osvojí řadu základních fotbalových dovedností.

  • Aktivní účast rodičů ve třídách s dětmi
  • Prohloubení vztahu dítěte s rodičem
  • Prohloubení vztahu dítěte s rodičem
  • Podpora všech aspektů fyzického a psychického rozvoje dítěte
  • Rozvoj přirozeného sebevědomí dítěte
  • Vytváření optimálních podmínek pro rozvoj fyzické zdatnosti dítěte
  • Socializace v dětském kolektivu

Franchisové provozovny

93

Obrázek provozovny systému
Socatots, children, football
Informace pro master-franchisanty
Podpora pro master-franchisanty

Za čtyři roky vybudoval Socatots v Polsku síť 250 poboček v 90 městech, které navštěvuje 5000 žáků. Nyní chceme najít partnera, s nímž budeme svou činnost rozvíjet v České republice.

Socatots umožňuje svým partnerům v rámci franchisové sítě investovat do již kompletně zavedeného a osvědčeného konceptu, který se osvědčil i v dalších 55 zemích světa. Náš franchisant získá přístup k námi vyvinuté obchodní strategii, efektivním metodám získávání nových zákazníků a osvědčeným marketingovým materiálům.

Rozhodnutím stát se součástí sítě Socatots máte možnost podílet se na rozvoji tzv. pozitivního byznysu. Společně budeme budovat vztahy založené na férové, kontinuální a dlouhodobé spolupráci.

Obchodní model Socatots ocení každý, kdo hledá oblast pro podnikání s potenciálem dlouhodobé vysoké ziskovosti. Ta je zajištěna díky pravidelným měsíčním platbám za docházku dětí do školky.

Informace o master-franchisorovi
Socatots Polska Sp. z o.o.
Al. Wojska Polskiego 184B 71-256 Szczecin
+48 501 186 653
przemek.olewnik@socatots.pl
www.socatots.cz
Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Przemysław Olewnik

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank