25.04.2012

Diskutujme o franchisingu

Na LinkedIn vznikla diskusní skupina Franchising v ČR. Je to místo pro výměnu zkušeností, jak podnikat pod cizí značkou.

Portál FranchisingINFO a magazín Vlastní firma FRANCHISING zahájili na sociální síti LinkedIN diskusi na téma franchisingu. Připojte se ke skupině Franchising v ČR i vy. Diskutujte o všem, co Vás zajímá o podnikání pod cizí značkou. Podělte se o své zkušenosti v této oblasti, spojte se s lidmi, kteří mají o franchisingu a byznysu vůbec co říct. Skupina je určena zejména těm, kteří chtějí rozjet svůj byznys a rozhlíží se po možnostech, jak na to.

lide_porada_job

LinkedIn je sociální síť orientovaná na profesní kontakty. Na témata, která Vás zajímají, můžete diskutovat s lidmi z celého světa.

„Vzhledem k tomu, že franchising je v České republice stále více populární, myslíme si, že je třeba lidem uvažujícím o tomto způsobu podnikání zprostředkovat co nejvíce informací. Jedním ze způsobů, jak toho co nejlépe dosáhnout, je i diskuse, ve které si mohou zkušení franchisoři nebo franchisanti vyměnit zkušenosti s těmi, kdo o vlastním podnikání pod cizí značkou teprve uvažují,“ říká šéfredaktorka Magazínu Vlastní firma FRANCHISING Barbora Štanglová.

Provozovatelem portálu a vydavatelem magazínu je mezinárodní konzultační společnost PROFIT system franchise services, která nedávno vydala také již druhou ucelenou zprávu o českém franchisingu Franchising Report Česká republika 2011. Tu si lze nyní objednat online v sekci Vydavatelství.

PROFIT system® provozuje vedle českého portálu také portál v Polsku, na Ukrajině a v Maďarsku. V květnu se chystá spuštění portálu v Rumunsku.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank