16.04.2012

Manažer roku za dveřmi

Do finále soutěže Manažer roku 2011 se dostalo 72 českých manažerů. Výsledky budou známy ve čtvrtek 26. dubna.

Vítězové již 19. ročníku soutěže Manažer roku si ceny převezmou na pražském Žofíně. Soutěží se o tituly Manažer a Manažerka roku 2011, Manažer odvětví a také Mladý manažerský talent. Vyhlašovateli soutěže jsou Svaz průmyslu a dopravy ČR, Česká manažerská asociace a Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR.

lide_poradci_laptop

Letošní finalisté pochází z firem z 22 oborů. Do finále se dostalo 65 mužů a 7 žen.

Finalisté reprezentují společnosti, které v uplynulém roce dosáhly tržeb skoro 260 miliard korun. Manažeři, kteří se dostali až do finále, prošli několikastupňovým hodnocením, jehož součástí je například i manažerský audit prováděný přímo na pracovišti. „Chceme být respektovaná soutěž s kreditem a důvěrou. Jinak než přes jasně definovaná kriteria to nejde. Naše soutěž specifikuje vítězův podíl osobních i manažerských dovedností, jeho schopnost řídit a motivovat tým k cílům a výsledkům, to, zda určil správnou vizi i strategii firmy,“ vysvětluje Rastislav Lukovič z České manažerské asociace.

Za dobu existence soutěže do finále postoupilo celkem 1112 manažerských osobností, z čehož bylo 140 žen a 972 mužů. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Manažer roku je tradičně součástí Dne úspěšných manažerů a firem. Vyhlášení výsledků soutěže bude poprvé ve své historii doplněno o intelektuální náboj v podobě konference s názvem Velká přeměna – Úspěšní manažeři uvažují jinak.

Sdílej článek

Komentáře na fórum

0

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank