Koncept takřka univerzální
Koncept takřka univerzální / Výhodu mají i zájemci, kteří již provozovali obchodní řetězec, zábavní park nebo maloobchod. S ohledem na nemalou investiční částku se od kandidáta očekává kapitálová vybavenost.
Sobota
14.03.2015
Tolik jich nejen v domácím Polsku bude mít v září vzdělávací koncept 2plus2 Škola matematiky.
 

U nás, kde značka působí prostřednictvím master-franšízového partnera, můžeme najít zatím dvě výuková centra, a to v Ostravě a v Praze. Ostravskou pobočku provozuje sama master-franšízantka konceptu, pražské centrum je pak v rukách franšízového partnera. Ukázalo se, že i v České republice je o výuku matematiky prostřednictvím konceptu 2plus2 Škola matematiky zájem. Ostravská pobočka má zhruba 50 žáků a další přibývají.

Do budoucna však síť plánuje další rozvoj. Nicméně, jak říká jednatel polské 2plus2 Marcin Kruszynski, prvotním cílem není otevírat pobočky jako na běžícím pásu. I proto značka nemá stanovené maximum ani minimum, co se počtu franšízových poboček týká. „Jde nám primárně o to, najít kvalitní franšízanty. Tedy lidi, kterým opravdu záleží na kvalitní výuce,“ dodává Kruszynski.

V Polsku, kde patří 2plus2 Škola matematiky k největším sítím svého druhu, fungují vzdělávací centra nejen ve velkých městech, ale i v těch menších. Dá se tedy očekávat, že franšíza v České republice bude také mířit i mimo tuzemské metropole.