Přímo u zdroje

Poradenská společnost PROFIT system je členem České asociace franchisingu od roku 2008.
Pátek
10.04.2015
Portál Franchising.cz má zastoupení v České asociaci franchisingu.
 

Společnost PROFIT system franchise services, která je vydavatelem magazínu Vlastní firma FRANCHISING a provozovatelem portálů Franchising.cz a Franchising.sk, se stala členem Správní rady České asociace franchisingu. Prostřednictvím svého zástupce se tak bude PROFIT system podílet na tvorbě strategie asociace a další popularizaci franchisingu jako způsobu podnikání. Rozhodla o tom členská schůze ČAF.

„S Českou asociací franchisingu spolupracujeme na propagaci franchisového podnikání již několik let, proto je naše členství v její Správní radě logickým vyústěním již tak těsné spolupráce,“ říká Barbora Štanglová ze společnosti PROFIT system s tím, že poradenská společnost je řádným členem ČAF od roku 2008. Provozovatel portálu Franchising.cz tak rozšířil řady Správní rady, která momentálně čítá devět členů.

Česká asociace franchisingu je nezisková profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu – franchisory a odborníky z oblasti práva a poradenství zaměřující se na problematiku franchisingu. ČAF vznikla v roce 1993 a jejími členy jsou jak velké mezinárodní značky, tak i menší tuzemské franchisové systémy.