PROFIT system - o franchisingu víme vše

Úterý
15.04.2008
Poradenství ve franšíze
 

Vydavatel portálu Franchising.cz je PROFIT system franchise services s.r.o. - konzultační společnost, která se zabývá komplexním poradenstvím v oblasti franchisingu. Společnost působí vedle České republiky také na trzích střední a východní Evropy. PROFIT system franchise services s.r.o. je řádným členem České asociace franchisingu v oblasti poradenství franchisovým systémům.

Kontakt

V případě, že máte zájem o konzultaci od společnosti PROFIT system, prosíme o zaslání e-mailu na adresu: redakce@franchising.cz či volejte na číslo +420 775 661 788. Přímé e-mailové adresy či telefonní čísla najdete na stránce kontakt na redakci.

Společnosti, které se zajímají o reklamu na portálu Franchising.cz, získají podrobnější informace na straně jak objednat reklamu.

Upozornění

Redakce nevrací nevyžádané podklady, vyhrazuje si právo upravovat zaslané texty a fotografie. Redakce neodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů a reklam.

Informace zapsané v "Katalogu franchisových systémů" a v "Prezentacích systemů" pocházejí od samotných společností. Před podpisem smlouvy o spolupráci je kandidát povinen si sám zkontrolovat nabídky jednotlivých firem. Redakce si vyhrazuje právo kontroly údajů o franchisových systémech uvedených v katalogu a prezentacích. V případě zjištění, že uvedené informace jsou nepravdivé, případně neaktuální, prosíme konktaktujte redakci.

Rozšiřování a přetisk veškerých materiálů výhradně po souhlasu redakce.

© PROFIT system franchise services s.r.o. All rights reserved.

Více informací o společnosti PROFIT system najdete na stránkách Profitsystem.cz.


Dotaz - poradenství
Dotaz - poradenství
If you see this, leave this form field blank
/1/
zobrazit více