SUBWAY - NABÍDKA PŘEVZETÍ RESTAURACE VE ZLÍNĚ

Subway / Dlouhé roky patří mezi nejznámější franšízové sítě světa, své prvenství si dlouho držela i coby značka s globálně největším počtem franšíz.
Jedinečná nabídka převzetí plně fungující restaurace - Zlín!
 

Ne vždy se životní okolnosti vyvíjí podle původního business-plánu. V případě restaurace Subway ve Zlíně to znamená, že se franšízant musí z rodinných důvodů provozování pobočky vzdát. Pro nového provozovatele je velkou výhodou, že může po rychlém zaškolení okamžitě naskočit do provozu, bez několikaměsíčního jednání s úřady, jednání o nájemní smlouvě a potíží spojených se stavbou restaurace. Pobočka je otevřená od dubna 2018, je plně vybavena, funkční a s prokazatelnou historií obratů i nákladů.

Franšízové provozovny

V České republice je v současné době otevřeno 20 restaurací Subway®. Restaurace se nalézají v Praze, Brně, na dálnici D1, v Ostravě, Olomouci, Jihlavě, Opavě, ve Zlíně.

Ve světě je značka Subway® zastoupena ve 110 zemích a franšízanti provozují více než 44 400 restaurací. V roce 2017 prošla značka transformací a mimo vylepšení provozu změnila logo a vizuální identitu všech materiálů a v následujících letech všechny restaurace budou postupně přestavovány do nového decoru. V České republice je první restaurace v novém designu v Praze v budově Hlavního nádraží.

Potřebná počáteční investice

Dle dohody se současným provozovatelem.

Odhadovaná návratnost investice

3-5 let, negarantováno, obecné očekávání​

Podpora pro franšízanta

  • Přístup k receptům a systémům řízení restaurace
  • Předání fungující restaurace
  • Tréninkový a vzdělávací program
  • Operační manuál
  • Podpora při převzetí restaurace – přítomnost Subway® konzultanta
  • Pravidelné vyhodnocování restaurace a neustálá lokální podpora

Základní požadavky

  • Zájemce o franchisu s obchodním duchem a vůlí učit se novým postupů, které mu pomohou rozjet vlastní podnikání.
  • Účast na školení pro vlastníky restaurací, která vás připraví na provozování restaurace sítě Subway®.
  • Dodržování pravidel provozování restaurace v rámci systému Subway®.
  • Franchisový systém SUBWAY® se orientuje na přípravu jedinečných sendvičů. Tak jedinečných, že se mnoho našich klientů stalo franchisanty pouze proto, že jednoduše věřili tomuto produktu.

Kompletní informační brožuru v češtině získáte na e-mailu: ce_europe_sales@subway.com

Nejedná se o budování a zařizování nové restaurace, nýbrž o převzetí vybudované a fungující restaurace ve Zlíně. Všechny podrobnosti o podmínkách prodeje je možné dohodnout přímo osobně s majiteli. Kupec se tak stane franšízantem konceptu Subway.

V případě zájmu o licenci či další informace kontaktuje, prosíme, přímo majitele restaurace Subway franšízanta Tomáše Vaculu na telefonním čísle +420 725 997 190 nebo emailu vacula@vizopharma.cz. Pokud chcete zanechat vzkaz, vyplňte prosím fomulář níže.


Vítěz u spotřebitelů / Franšízová síť s největším počtem poboček na světě (44 tisíc) má v segmentu rychlého občerstvení také nejvíce spokojených zákazníků. Je vítězem v pravidelném průzkumu poradenské společnosti Temkin Group mezi 24 retězci rychlého občerstvení.
Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo majiteli provozovny SUBWAY®.
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank