Za franšízovými trendy do Paříže

Šance na nový start / Veletrh Franchise Expo Paris představuje jedinečnou příležitost pro všechny, co touží po vlastním podnikání, nebo chtějí dát své kariéře nový impuls. Tím, že se na jednom místě setkají s celou řadou úspěšných franšíz z celého světa, mohou získat mnoho cenných informací o franšízovém způsobu podnikání.
Neváhejte a vyrazte na veletrh Franchise Expo do Paříže! Čtenáři portálu Franchising.cz mohou využít volných vstupenek.
 

V termínu od 17. do 20. března 2019 se v pařížském Port de Versailles 38. ročník mezinárodního franšízového veletrhu Franchise Expo. Hledáte-li příležitost přivést na tuzemský trh zbrusu nový koncept, je Paříž tím pravým místem, kde ho můžete objevit. Vystavovat se zde chystá více jak 580 společností, které představí minimálně 500 franšízových značek z přibližně 90 sektorů podnikání. Mezi vystavovateli najdou návštěvníci nejen koncepty původem z Francie, ale z celého světa.

Součástí veletrhu je také více než stovka konferencí, workshopů a seminářů, které například poradí, jak se stát úspěšným franšízantem, jak své podnikání financovat nebo jak postupovat při tvorbě a budování vlastního franšízového konceptu. „Francouzský franšízový trh s téměř 2000 koncepty, které ročně generují příjmy okolo 60 miliard eur, kontinuálně roste. To se každoročně projevuje i na výstavní ploše. Letošní 38. ročník se tak může opět pochlubit větším počtem vystavujících než ten loňský,“ prozrazuje Sylvie Gaudy, Exhibition Manager Franchise Expo Paris.

Šanci zavítat na jeden z největších evropských franšízových veletrhů a možná i nastartovat svou novou kariéru v rámci některé z franšízových sítí máte i vy! Společnost PROFIT system jako partner Franchise Expo Paris pro vás do 14. února má volné vstupenky. Pokud máte zájem, neváhejte se registrovat. Více informací včetně kompletního seznamu vystavovatelů můžete najít na oficiálních webových stránkách veletrhu.

Pokud budete mít zájem se veletrhu zúčastnit, ale nestihnete bezplatnou registraci, nezoufejte. V termínu od 15. až 28. února vstupenky pořídíte za 14 EUR, následně pak budou k dostání za dvojnásobek, tedy 28 EUR.


Přijďte za námi / Svůj stánek na pařížském franšízovém veletrhu, jež ročně navštíví zhruba 36 tisíc lidí, bude mít i společnost PROFITsystem franchise services, provozovatel portálu Franchising.cz. Naši kolegové se budou těšit na setkání s vámi u stánku Y48.