Partners markety svým majitelům vynášejí

Finance řeší každý člověk / Franšízové reprezentativní pobočky společnosti Partners, jsou unikátní právě šíří své nabídky, kdy na jednom místě mohou klienti vyřídit vše z oblasti rodinných i osobních financí, od bankovních služeb s on-line zpracováním, až po úvěrové, pojistné, spořící a investiční produkty.
Bankovním a poradenským pobočkám Partners marketům se rok 2018 skvěle vydařil. Tržby těch nejlepších marketů dosahovaly 1 milion korun za měsíc! Našlápnuto mají také pro tento rok.
 

Loňská obchodní čísla největší finanční franšízové sítě Partners market vyšla skvěle. Bořili jsme rekordy. Top 25 nejlepších poboček mělo obrat přes půl milionu korun měsíčně, ty nejlepší dosahovaly 1 milionu. „Největší Partners market, pobočka manželů Liškových na Nových sadech v Brně, dosáhla ročního obratu bezmála 13 milionů korun. To už je opravdu slušně velká firma,“ říká Martin Hrůša, ředitel franšízového konceptu největší finančně poradenské společnosti Partners.

Financím se daří i v době krize

Finance jsou totiž nejen skvělý obor v době hospodářského růstu, ale také v období, kdy se ekonomice nedaří. Peníze totiž musí řešit každý člověk. A v každém Partners marketu dostane klient to, co potřebuje – vybírá si ze stovek finančních produktů od desítek finančních institucí na trhu. Rozjet své podnikání ve financích lze přitom již s celkovými náklady kolem 1 milionu korun. Zájemci navíc nejsou na svoji pobočku sami. Při rozjezdu svého podnikání i během něho dostávají kvalitní podporu franšízového týmu i odborníků Partners.

Nejen proto se loni rozpočet poboček rozrostl o dalších 11 na současných 81 Partners marketů a Partners markety tak patří svým osvědčeným konceptem k největší finanční franšíze v Česku. „Na konci roku chceme 100 franšízových poboček. Šanci mít vlastní vynášející podnikání je tak na dosah ruky,“ vysvětluje Martin Hrůša.

Příležitost rozjezd svůj podnik

V současnosti máte příležitost otevřít si prosperující bankovní a poradenskou pobočku například zde: Třebíč, Bruntál, Krnov, Oprava, Uherský Brod, Veselí nad Moravou, Rychnov nad Kněžnou, Most, Litvínov, Chomutov, Sedlčany, Uničov, Zábřeh, Litovel, Poděbrady, Nymburk, Uherský Brod, Veselí nad Moravou, Litoměřice, Lovosice, Roudnice nad Labem, Plzeň, Nýřany.

Více informací o Partners marketech najdete na www.partnersmarket.cz, kontaktovat můžete ředitele projektu Martina Hrůšu na: martin.hrusa@partners.cz, nebo zelenou linku: 800 63 63 63. 


Potenciál trhu / Na konci roku chceme 100 franšízových poboček. Franšízantem se může stát osobnost s dobrými kontakty v regionu, časem a energií pobočku osobně řídit a vést k úspěchu, a s rezervou kapitálu na rozjezd podnikání.
Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Partners market.
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank