RE/MAX roste. Buďte součástí úspěchu!

Jasná budoucnost / RE/MAX má po celé České republice 153 kanceláří. Všechny jsou provozovány franšízovými partnery. Letošním cílem je uzavřít až 15 nových franšízových smluv.
Realitní síť RE/MAX zaznamenala během prvního letošního pololetí nejlepší výsledky v dosavadní historii. Profitovat z toho můžete i VY – díky franšíze.
 

Za prvních šest měsíců prodala síť nemovitosti za 14,77 miliardy korun, oproti prvnímu pololetí 2020 navýšila obrat o 48 %. Kontinuální růst společnosti probíhá už šestnáct let. Kromě zvýšené poptávky po nemovitostech za tím stojí také rozšiřování týmu. Společnost RE/MAX chce nadále růst a hledá další partnery, kteří by ji v tom pomohli.

Nárůst obratu meziročně na 580 milionu korun, celková hodnota prodaných nemovitostí za první pololetí roku 2021 téměř 15 miliard korun. Čísla hovoří jasně. RE/MAX patří na špičku v rámci českého realitního trhu. S tím souvisí i růst počtu makléřů, jejichž počet meziročně narostl o 10 %. Zejména za poslední rok se do našich kanceláří hlásí řada zajímavých lidí, kteří chtějí změnit svůj obor a začít v realitách. I to zvyšuje rychlost, s jakou je možné vybudovat kvalitní kancelář se skvělým jménem.

Hledáme podnikatele

Dlouhodobě silná pozice na trhu láká i nové zájemce o koupi franšízové licence. Tuto skutečnost vedení společnosti RE/MAX vítá, ještě během letošního roku by totiž chtělo prodat až 15 nových licencí. Růst pobočkové sítě je totiž jednou z priorit společnosti. Nové franšízanty láká zejména podpora světoznámé značky a silné zázemí. RE/MAX se může pyšnit propracovaným školícím systémem, kterým projde každý úspěšný uchazeč o franšízu. Během tohoto procesu se z nového partnera stane člověk na svém místě, který může rozvíjet svoji kancelář. Nemusí se přitom jednat o zájemce, který je z realitního trhu nebo člověka, který má přímo s franšízingem zkušenosti. Důležitý je zápal pro věc, cit pro byznys a snaha profesně se posouvat. „Je v našem nejvyšším zájmu, aby byl franšízant připravený na novou roli a v oboru uspěl. I proto máme robustní vzdělávací systém, který mu v tom pomůže. Hledáme podnikavé lidi, kteří mají skutečný zájem spolupracovat se špičkou svého oboru. Rádi je naučíme vše potřebné, ale bez správného kolektivu, pozitivního přístupu a motivace se nová kancelář vybudovat nedá,“ říká generální ředitel společnosti RE/MAX Jan Hrubý.

Společně za stejným cílem

Společnost RE/MAX má po celé České republice 153 kanceláří. Dostupnost realitních služeb je tak výborná, ještě lepší je však značka, na které se dlouhodobě intenzivně pracuje. Prostor pro zvýšení dostupnosti našeho zastoupení ale není vyčerpán ani z poloviny. Díky tomu mohou být noví zájemci o franšízu z nejrůznějších koutů republiky. „Je jedno jestli jste z Ostravy, Pardubic, Jičína, Klatov nebo třeba z Mariánských lázní. Rádi přivítáme nové partnery z kteréhokoliv regionu. Majitelé kanceláří si dobře uvědomují, v jaké pozici nováčci jsou. Proto vždy ve vlastním zájmu a rádi nové kanceláře podpoří svými zkušenosti a s čímkoliv poradí. Tento přístup dělá právě ze společnosti RE/MAX naprosto jedinečný koncept,“ uvádí Marek Kontriš, ředitel marketingu RE/MAX.

Po celém Česku má RE/MAX vytipovanou hned celou řadu atraktivních míst, kde by mohly být nové kanceláře. Při výběru lokalit se řídí počtem obyvatel na spádovou oblast, aktuálním počtem transakcí nebo například tržním podílem, které zde dosahují. Fakt, že si nový franšízant otevře kancelář v konkrétním městě, ještě neznamená, že makléři nemohou obchodovat v jiných městech či krajích. „V rámci naší sítě nevnímáme nové kolegy jako rivaly pro ostatní, ale naopak podporujeme vzájemnou pomoc, a především spolupráci na obchodních případech i v rámci jednotlivých franšíz,“ doplňuje Martin Kubový z RE/MAX.


Zastavte se za námi na kávu, nebo nám napište váš dotaz na info@re-max.cz a kolegové vám představí možnosti spolupráce. Můžete také vyplnit formulář a my se vám ozveme zpět.


Generální ředitel RE/MAX Jan Hrubý / „Nemusí se jednat o zájemce, který je z realitního trhu nebo člověka, který má přímo s franšízingem zkušenosti. Důležitý je zápal pro věc, cit pro byznys a snaha profesně se posouvat."
Více informací
Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo RE/MAX.
Více informací
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
If you see this, leave this form field blank