NATURHOUSE zve všechny zájemce o licenci na prezentaci franchisového konceptu!
 

NATURHOUSE působí v 40 zemích s více než 1.900 dietetickými centry.

NATURHOUSE je celosvětová síť dietetických center s vedoucím postavením v České republice, na Slovensku i v zahraničí.

Před více než 20 lety se ve Španělsku zrodila myšlenka nabídnout lidem, kteří mají problémy s váhou, takové služby na jednom místě, které řeší příčinu a ne až následek nadváhy. Začala se tak rozvíjet síť dietetických center NATURHOUSE, v níž se klienti učí zdravému stravování.

Od svého založení síť NATURHOUSE neustále roste. Do dnešní doby expandovala do 40 zemí světa, v nichž působí na 2.000 poboček. Přidaná hodnota tkví v osobním dietetickém poradenství zdarma, dlouhodobé práci s klientem a širokém sortimentu exkluzivních výrobků. V každém centru NATURHOUSE působí proškolení odborníci, kteří stanoví dietní plán na základě osobní studie doplněný o exkluzivní produkty z laboratoří HOUSEDIET a KILUVA.

Klienti jsou kontrolováni každý týden prostřednictvím plánovaných návštěv u dietologa NATURHOUSE. Tato týdenní setkání slouží k tomu, aby člověk, který drží dietu, sdělil své dojmy a názory a případně upozornil na jakoukoliv nepříjemnost. Dietolog tak může kontrolovat vývoj váhy, přizpůsobit dietní vzorce a kontrolovat změnu stravovacích návyků.

Nejde o přísnou dietu, nýbrž o to naučit se správně stavovat a s podporou dietologa NATURHOUSE od základu změnit stravovací návyky. Tajemství spočívá ve výběru a správné kombinaci potravin na základě individuálních charakteristik každého člověka. Pod odborným vedením a s podporou exkluzivních výrobků dochází k trvalé změně stravovacích návyků tak, aby fyziologické, biochemické a metabolické potřeby byly pokryty a přitom byl zajištěn úbytek nebo stabilizace váhy. Nejedná se o užívání „zázračných“ pilulek ani o žádnou drastickou dietu. Klienti naopak často jedí více, než byli zvyklí, a přitom hubnou.

V NATURHOUSE odmítáme veškeré vzorce kontroly váhy, které nejsou založeny na přísně stanovených mezinárodních zdravotních kritériích a lékařských doporučeních. Všechny diety a všechny potravinové doplňky jsou navrženy a schváleny Technickým oddělením NATURHOUSE, ve kterém pracuje tým odborníků z nejrůznějších oborů.

Prestižní portál Franchise Direct zařadil NATURHOUSE na seznam Top 100 globálních franchisingových systémů.

Více než 4.000.000 osob tak dosáhly svého cíle snížit a kontrolovat svou váhu.

Potřebná investice

Vstupní investice pro otevření pobočky začíná pro mikrokoncept od 290 000 Kč, pro standardní prodejnu od 420 000 Kč, která zahrnuje nákup zařízení, úpravy provozovny, informační systém, apod. a to až do uvedení pobočky do provozu.

Za nákup franchisové licence se neplatí, odvádí se 300 euro ročně (bez DPH) jako tzv. vstupní poplatek.

Investice se obvykle vrací za 1 až 3 roky, ale výjimkou není ani návratnost za méně než 1 rok.

Základní požadavky

Podle velikosti lokality, ve které bude vaše pobočka NATURHOUSE působit, máme připraveny dva koncepty:

 1. Standardní koncept je určen pro města s 20 000 a více obyvateli.
  Vlastní nebo pronajatá provozovna o min. 29 m2, s výlohou, na frekventovaných zónách a v obchodních centrech.

 2. Mikrokoncept pro města s 10 000 – 19 000 obyvateli.
  Vlastní nebo pronajatá provozovna o min. 20 m2, s výlohou. Prodejna je rozdělena na čekárnu a výživovou poradnu a nachází se na frekventované lokalitě v centru města.

Na český a slovenský trh vstoupil NATURHOUSE v roce 2008. Nyní funguje celkem 75 center v České a Slovenské republice.

Provozovny

 • Vlastní :
  6 v ČR
  2 v SR
 • Franchisové:
  57 v ČR
  10 v SR
  více než 1900 v zahraničí

Podpora franchisantům NATURHOUSE

 • Zázemí silné nadnárodní společnosti
 • Know-how
 • Vstupní a průběžná školení
 • Poradenství a podpora centrály
 • Asistence při otevírání provozovny
 • Marketingová a propagační podpora

Kontaktní formulář

Pokud Vás případná spolupráce zaujala, prosíme o vyplnění a odeslání níže uvedeného dotazníku, který bude automaticky odeslán společnosti REDUCCIA s.r.o. Více informací Vám poskytne Jan Gonda, master franchisant pro ČR a SR, na telefonním čísle +420 723 580 946 nebo e-mailové adrese: czech@naturhouse.com a www.franchising.naturhouse-cz.cz.

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
Město
Kontaktní telefon
E-mail
Další informace či dotazy