Cipo & Baxx

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

CIPO & Baxx je oděvní značka určená pro lidi, kteří milují kvalitní a zábavnou módu. Značka vznikla v roce 1996 a v rychlém čase začala dosahovat úspěchu produkcí extravagantních jeansů, triček, blůzek, košil, bund, bot, opasků a módních doplňků. Vysoká kvalita produktů a důraz na každý detail, neobvyklé střihy modelů, dovolili značce CIPO & Baxx vybudovat si silnou pozici v evropě. Reklamy publikovány v časopisech na celém světě a také sponzoring četných koncertů a festivalů v evropě pouze zvýšil popularitu značky a podpořil ji k dalšímu růstu.

Obchody mezniárodní značky CIPO & Baxx lze najít v Německu, Francii, Anglii, Irsku, Španělsku, Itálii, Austrálii i USA. Na území střední a východní Evropy také v České republice, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Díky originalitě svých modelů si získává stále nové klienty a je již dostupná jak v partnerských, tak i multibrandových obchodech. Poskytovatelem licencí pro ČR a SR je slovenská společnost S.D. s. r. o.

Kolekce CIPO & Baxx je určena ženám i mužům, kteří jsou sebevědomí, rádi zvýrazňují svou individualitu a unikátní osobnost, nebojí se živých barev či neobvyklých fazón a také pro osoby toužícím se zvýraznit v davu. CIPO & Baxx je projektována na nejnovějších a nejmodernějších trendech diky čemuž se můžeš cítit moderně, lehce si vytvoříš svůj vlastní unikátní styl a stále budeš v centru pozornosti. Oblékat se do CIPO & Baxx znamená podtrhnout svou atraktivitu a výjimečnost.

Zveme vás ke spolupráci!

Franšízové provozovny

  • SR - POLUS CITY CENTER Bratislava, Aupark Žilina, OC Korzo Prievidza, OC Fórum Poprad, SC Aupark Košice
  • Několik set prodejen v Polsku Maďarsku, Německu, Holandsku, Francii, Rusku, Švédsku, Turecku, USA a Austrálii
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

  • Poskytnutí know-how
  • Poradenství a podpora v počátku a v průběhu spolupráce
  • Reklamní a marketingové mateirály

Potřebná počáteční investice

  • Neúčtujeme si žádné licenční poplatky, ani žádné provize z obratu
  • Výše investice závisí na velikosti a umístění prodejny

Základní požadavky

  • Prodejna s minimální velikostí 50 m2
  • Atraktivní místo k podnikání

Informace o franšízorovi

S.D. s. r. o.

U Čajkov 539/21, Belá 013 05, Slovensko

+421 948 165 938

cipoandbaxxslovakia@gmail.com

cipoandbaxxslovakia.sk

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Luboš Boháč

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Cipo & Baxx.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.