Repablo

Informace o franšízovém systému

Popis franšízového systému

REPABLO je značka obchodu s pánskou módou. Cílovou skupinou pro REPABLO jsou moderní lidé, kteří chtějí nosit oblečení s jedinečným stylem a kteří se zaměřují na estetický vzhled jak v každodenním nošení, tak i při mimořádné příležitosti. Naše značka se zaměřuje na inovace a nové trendy a to je důvod, proč jsme tak populární mezi klienty, kteří prostě nechtějí vypadat jako všichni ostatní.

Oblečení REPABLO není součástí hromadné výroby, jako oblečení, které člověk může vidět na mnoha obchodních místech. Vzhledem k tomu, že se značka REPABLO zaměřuje výhradně na pánskou módu, jen těžko hledá na trhu konkurenci v poměru ceny a kvality. Každý muž najde v naší nabídce široké spektrum vysoce kvalitních a velmi atraktivních produktů. Oděv vyroben v REPABLO je výsledkem práce několika různých specialistů. Neobvyklé kombinace látek a vzorů, pečlivé dokončování každé jednotlivé položky v kombinaci s inovativní perspektivou jsou všechny základní prvky oblečení REPABLO.

V zemích, kde značka REPABLO působí, je od počátku u zákazníku velice oblíbená a v České republice si získává čím dál větší oblibu s každou novo kolekcí, která je stále více a více obsáhlá. Nejsilnějším artiklem značky REPABLO jsou dozajista košile. Tak nepřeberné množství designů nenaleznete u žádného jiného výrobce pánské módy. Neexistuje událost, na kterou by značka REPABLO svého klienta neoblékla a je jedno, jestli jde právě do divadla, na svatbu, nebo jen na party s kamarády.

Obchody se značkou REPABLO vynikají svou přehledností a vzdušností. Ve většině obchodů nechybí pánský koutek, kde zákazníkům nabídneme občerstvení, kávu a tomu, kdo zrovna nepřijel autem i skleničku kvalitního rumu. Zkrátka děláme vše proto, aby se u nás pánové cítili dobře, jejich neoblíbená činnost nakupování se stala oblíbenou a rádi se do našich obchodů vraceli.

PROČ FRANŠÍZA REPABLO?

 • S každým franšízantem máme velice blízký vztah, pomáháme mu ve všech fázích spolupráce. Velice dbáme vhodný výběr prostoru, protože to je ta opravdu nejdůležitější část a pomáháme se zařízením obchodu tak, aby byl obchod vybaven vkusně a prakticky. Zásadně nelpíme na jednotném designu, doporučíme, vybavení umíme dodat, ale konečné slovo má vždy franšízant. Do vybavení není nutné investovat závratné peníze, umíme obchod vybavit a zařídit s velmi malou investicí.
 • 2x do roka vždy nová kolekce, vzorky kolekce po celou dobu skladem v ČR. Není nutné tak držet sklady na obchodech, zboží lze objednávat průběžně po celou dobu trvání kolekce.
 • Franšízant neplatí žádný poplatek za licenci na začátků, ani v průběhu spolupráce. Nabízíme naprosto férovou spolupráci.
 • Exkluzivita v daném městě je samozřejmostí.

Nabízíme spolupráci jak ve formě otevření celého obchodu se značkou Repablo, tak i multibrandovým obchodům, kteří mají možnost prodávat vybraný sortiment značky, dle vlastního výběru.

Vlastní provozovny

Několik vlastních provozoven v Polsku.

Franšízové provozovny

5 obchodů ČR

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Maximální podpora při otevření obchodu
 • Možnost využít jednotného nábytku, který necháváme vyrábět (není podmínkou)
 • Reklamní materiály ve formě katalogů s každou novou kolekcí
 • Přístup do webového katalogu
 • Maximální podpora po celou dobu spolupráce

Potřebná počáteční investice

 • Předpokládané výše investice záleží na velikosti obchodu a vztahuje se pouze na náklady spojené s otevřením, tzn. případné stavební úpravy, vybavení obchodu a naskladnění zboží.
 • Počáteční investice je tedy cca od 80.000 Kč do 250.000Kč.
 • Žádné další licenční poplatky.

Základní požadavky

 • Možnost několika variant obchodu a záleží na vzájemné dohodě
 • Upřednostňujeme obchodní centra, případně hodně frekventované ulice

Informace o franšízorovi

REPABLO s.r.o.

Nová 153, 293 01 Mladá Boleslav

+420 774 131 348

info@repablo.cz

repablo.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Petr Macháč

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Repablo.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.