Arby´s

Informace o franšízovém systému

Popis franšízového systému

Arby´s - americký sendvičový bar. Arby´s je největší síť na světě nabízející sendviče. Momentálně funguje ve Spojených státech amerických, Kanadě, zemích Středního východu a v Turecku 3400 provozoven. Již více než 50 let nabízí zákazníkům ručně dělané sendviče, pestrou kuchyni a lahodné dezerty. Charakteristickým rysem je maso nejvyšší kvality. Arby´s se řadí mezi typ restaurace fast food a fast casual.

Vlastní provozovny

940

Franšízové provozovny

2417 (131 mimo hranice USA)

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

  • 6 až 8 týdnů školení v USA týkající se řízení franšízy
  • Školení a podpora během otevření pobočky v Česku

Potřebná počáteční investice

Otevření restaurace v USA vyžaduje investici ve výši od 350 tisíc do 2,5 miliónů USD. Arby´s očekává, že mezinárodní držitelé licence budou připraveni rychleji a mohou tedy snadněji restaurace vybudovat a otevřít. Master - franšízant by měl disponovat kapitálem, který umožňuje otevřít nejméně 10 barů Arby´s v Česku v časovém období 5 let.

Vstupní poplatek činí 10 tisíc USD za každou restauraci.

Průběžný poplatek je 4,25% z tržeb z prodeje, master-franšízant je povinen použít minimálně 3,75% z tržeb na marketing.

Společnost uzavírá s master-franšízantem smlouvu na 20 let s územní exkluzivitou.


Informace o franšízorovi

Arby’s Restaurant Group, Inc.

1155 Perimeter Center West, Atlanta, GA 30338, USA

+420775661788

redakce@franchising.cz

arbys.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Prosíme o vyplnění a odeslání dotazníku níže. Zájemcům o spolupráci pošleme prezentaci Arby´s

dohodu o mlčenlivosti a dotazník. Po vyplnění dokumentů poskytneme podrobnější informace o obchodním modelu a licenčních podmínkách.

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Arby´s.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.