Lawry’s

Informace o franšízovém systému

Popis franšízového systému

Lawry’s - prémiová restaurace. Kultovní americká restaurace, která nabízí různé jídla z pětihvězdičkového menu, jako je kvalitní maso, mořské plody, předkrmy a lahodné dezerty. Vše je podáváno na stříbrných tácích. Lawry´s je rodinná firma se 75letou tradicí. Velikost prostor restaurace je 900 m2. Restaurace Lawry´s funguje ve Spojených státech, Japonsku, Jižní Koreji, Singapuru, Tchaj-wanu a v Číně.

Vlastní provozovny

4 v USA

Franšízové provozovny

6 ve světě

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Lawry´s nabízí jedinečný design restaurace, kompletní školení, tréninkové manuály, marketingové brožury a propagační materiály. Nabízí také komplexní podporu v průběhu výstavby, otevření a provozu nové restaurace.


Potřebná počáteční investice

Odhadované investiční náklady jsou minimálně 4 mil. USD.


Základní požadavky

Hledáme společnost s příslušnou organizační základnou a s kapitálem k otevření a provozu prémiové restaurace  v atraktivní lokalitě.


Informace o franšízorovi

Lawry’s Restaurants, Inc.

234 E Colorado Blvd., Suite 500, Pasadena, CA 91101, USA

+420 775 661 788

redakce@franchising.cz

lawrysonline.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Prosíme o vyplnění a odeslání dotazníku níže. Zájemcům o spolupráci pošleme prezentaci Lawry´s

dohodu o mlčenlivosti a dotazník. Po vyplnění dokumentů poskytneme podrobnější informace o obchodním modelu a licenčních podmínkách.

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Lawry’s.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.