Originální Pivní Lázně

Informace o franšízovém systému

Popis franšízového systému

ORIGINAL BEER SPA (Originální pivní lázně) jsou exkluzivní značkou na trhu wellness a lázeňských zařízení. Originální lázeňská procedura "BEER SPA" je založena na použití výhradně přírodních surovin, materiálů a znalosti staročeských léčitelských postupů.

Díky své výjimečnosti, kvalitě a KNOW-HOW se staly lídrem v tomto oboru a získaly celou řadu prestižních mezinárodních ocenění, včetně "Certificate of Excellence" za roky 2015, 2016, 2017 a 2018 od portálu TripAdvisor. V tomto roce navíc získaly ocenění Luxury Travel Guide v kategorii Spa and Wellness a také velice hodnotné ocenění Luxury Lifestyle Awards v kategorii Best Extravagant Luxury Experience. ORIGINAL BEER SPA je kvalitní, moderní a dobře zavedená značka, která se těší velkému zájmu a respektu v České republice i v zahraničí.

LÁZEŇSKÁ PROCEDURA ORIGINAL BEER SPA

První část probíhá v ručně vyrobených, tisíci litrových vířivých kádích z dubu královského "Royal Oak" a je založena na koupeli v přírodních extraktech, z kterých se vaří české pivo. Vysoký obsah chmelových silic přispívá k celkové vitalizaci a uvolňování kožních pórů. Pivovarské kvasnice pak díky vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí a magického působení dubu královského dochází během koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku.

Chmelová sauna - po vířivé koupeli v dubové kádi následuje saunování v originální sauně ve tvaru pivního sudu s chmelovými esencemi.

Odpočinek na lůžku z pšeničné slámy - na závěr procedury následuje odpočinek na lůžku z pravé pšeničné slámy, která podpoří vstřebání veškerých vitamínů a extraktů z předcházející koupele. Během odpočinku si budete moci vychutnat čerství DOMÁCÍ PIVNÍ CHLÉB. Při odpočinku Vám bude dělat společnost plápolající krb.

Pivní kosmetika - součástí pivních lázní ORIGINAL BEER SPA je také prodej originální pivní kosmetiky.

FRANCHISING ORIGINAL BEER SPA:

Je vzájemně výhodná dohoda mezi franchisorem (poskytovatelem licence) a franchisantem (příjemci, podnikateli), která stanoví pravidla spolupráce, jejímž cílem je uplatnění franchisového konceptu ORIGINAL BEER SPA k dosažení zajímavého a stabilního zisku

Franchisor (poskytovatel franchisy)  přináší franchisantovi ověřený a vyzkoušený podnikatelský koncept, který je popsán v Provozní příručce ORIGINAL BEER SPA

Franchisant (příjemce franchisy) přináší kapitál pro vybudování franchisové provozovny ORIGINAL BEER SPA, zůstává samostatným podnikatelem, řídí svůj podnik dle Provozní příručky. Franchisant za získání a stálé zdokonalování know-how, servis a podporu centrály platí po dobu spolupráce „franchisový poplatek“.

Vlastní provozovny

 • Praha 1 - Žitná 658/9
 • Praha 1 - Rybná 650/3

Franšízové provozovny

 • Karlovy Vary - v přípravě
 • Praha 1 - v přípravě

Líbí se vám náš koncept pivních lázní? Nabízíme vám unikátní příležitost stát se součástí etablované společnosti a možnost používat naši ochrannou známku ORIGINAL BEER SPA a patentovanou směs pro Originální Pivní Lázeň ORIGINAL BEER SPA.

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Podpora při hledání vhodné nemovitosti a nebytových prostor
 • Podpora při stavbě a přípravě otevření vaší pobočky
 • Předání provozní příručky a manuálu s kompletním know-how
 • Pravidelná školení pro vás a vaše zaměstnance
 • Prezentace vaší pobočky na webových stránkách www.beerspa.com
 • Přístup do rezervačního systému BEER SPA ONLINE
 • Marketingová a PR podpora vaší pobočky
 • Podpora Business Developmentu Managera
 • Zvýhodněné nákupy vybavení, spotřebního materiálu apod.

Potřebná počáteční investice

Celková investice na otevření pivních lázní ORIGINAL BEER SPA je od 3 mil. Kč.
Návratnost investic je od 2 do 3 let.


Základní požadavky

Kdo se může stát franchisantem ORIGINAL BEER SPA?

 • Manažer se zkušeností z podobné oblasti podnikání, který chce samostatně podnikat pod silnou značlou a ověřeným know-how.
 • Existující společnost/ firma nebo fyzická osoba podnikající ve stejném nebo blízkém oboru, která bude vidět ve spojení se silnou značkou ORIGINAL BEER SPA svoji budoucnost a posílení vlivu v daném regionu.

Jaké jsou minimální nároky na nové pobočky ORIGINAL BEER SPA?

 • Autentické sklepní prostory na atraktivním místě, mohou být také součástí provozu hotelu a jiných ubytovacích zařízení.
 • Prostory Vám pomůže vždy vybrat franchisor.

Informace o franšízorovi

PIVNÍ LÁZNĚ PRAHA, s.r.o.

Dlouhá 16, 110 00 Praha 1

+420 792 315 455

development@beerspa.com

beerspa.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Jakub Orszulik

Business Development Manager

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Originální Pivní Lázně.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.