Keller Williams Prague Prime

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Společnost se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí ve všech segmentech trhu, od luxusních nemovitostí po komerční prostory a pozemky. ​Keller Williams klade důraz na vzdělávání makléřů a kvalitu poskytovaných služeb. Objem provizí, které makléř odvádí do společnosti je omezen fixní částkou, což je velmi motivační pro schopné makléře. Makléř má také možnost budouvání si pasívního příjmu prostřednictvím podílu na růstu společnosti.

Součástí kultury Keller Williams je také společensky odpovědné chování se zaměřením na charitativní projekty.

Keller Williams je největší realitní franšízou na světě s více než 940 pobočkami a 181 tisíci makléři v 31 zemích světa. Byla založena v roce 1983 v USA Gary Kellerem a Joe Williamsem a nyní je světovou jedničkou v počtu makléřů.

Keller Williams začala expandovat před čtyřmi lety. V Evropě působí např. v Portugalsku, Španělsku, Polsku, Británii nebo ve Francii a od roku 2018 také v České republice.

Připojte se k nám i v České republice! Nabízíme vám jedinečnou příležitost - vyzkoušejte si roli makléře pod značkou Keller Williams. Nabízíme spolupráci jak jednotlivým makléřům, tak zavedeným realitním kancelářím formou franšízingu.

Více informací získáte na www.kwcz.cz a www.kwpragueprime.cz

Franšízové provozovny

  • 940 poboček v 31 zemích světa
  • ČR - Václavské nám. 3, Praha 1 / V Olšinách 489/2, Praha 10
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Proč s námi spolupracovat

  • Nabízíme zajímavý provizní systém, kdy objem prostředků odváděný z provize makléře do Market Centra je zastropován.
  • Naši makléři si mohou vybudovat zajímavý pasivní příjem.
  • Nejúspěšnější makléři se podílejí na řízení našeho Market Centra prostřednictvím Rady makléřů.
  • Makléři pro svoji činnost mohou používat zázemí Market Centra na Václavském náměstí 3.
  • Během spolupráce s KW si můžete nechat své logo.
  • Kontinuální vzdělávání, které je hrazeno Market Centrem.
  • Možnost účasti na mezinárodních akcích Keller Williams.

Našim realitním makléřům nabízíme především zázemí a nástroje pro jejich činnost. Každý z makléřů má k dispozici moderní technologie a aplikace, které využijete k rychlému zobchodování vaší nemovitosti.

Uvědomujeme si, že úspěch je závislý na tom, jak úspěšní jsou naši lidé. V centru dění společnosti je makléř. Proto svým realitním makléřům poskytujeme školící a tréninkové centrum, kde mohou rozvíjet své individuální podnikatelské schopnosti.  


Základní požadavky

Chcete spolupracovat s profesionály, kteří mají již 35 let zkušeností v oblasti realit?

Hledáme realitní makléře, kteří se chtějí vzdělávat a růst společně s námi. Máme vizi, kterou chceme uskutečnit a vy nám v tom můžete pomoci. 


Informace o franšízorovi

MC Prague Prime s.r.o.

Václavské náměstí 3, 110 00 Praha 1

+420 739 592 360

kwpragueprime@kwcz.cz

kwpragueprime.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Ing. Jarmila Rádlová

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Keller Williams Prague Prime.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.