Speciální pekařství Smajlík

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

Se společností GS Agency, v.o.s. působíme v oblasti retailu od roku 2005. Hlavní zaměření je do oblasti marketingu a podpory prodeje. Od roku 2017 však provozujeme také vlastní síť speciálního bezlepkového pekařství, kde spatřujeme mezeru na trhu. Zkušenosti jsme převedli do „bezlepkového světa“. Celiaci a lidé s potravinovou alergií, díky obchodům pekařství Smajlík, tak třeba po dvaceti letech mohou konečně ochutnat párek v rohlíku, bezpečnou zmrzlinu nebo tradiční druhy zákusků. Dáváme současně příležitost osobám se zdravotním znevýhodněním na pozici prodavačů. V této kombinaci projekt dává smysl.

Rádi bychom našli další partnery, kteří s námi tenhle usměvavý a úspěšný projekt s podobnou ideou rozjedou ve více regionech. Proto jsme se rozhodli nabídnout koncept bezlepkových pekařství Smajlík plně zdarma při zachování stanovených standardů a partnerovi poskytnout plnou podporu při rozvoji v rámci individuálního jednání.

Vlastní provozovny

 • Brno Náměstí Svobody
 • Brno-Židenice

Franšízové provozovny

 • Ostrava
 • Praha (shop-in-shop)
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Kompletní know-how, legislativní a hygienické požadavky
 • Motivační systém pro personál, dotační systém na podporu zaměstnanosti
 • Silná marketingová podpora
 • Ověřené produktové portfolio, vystavení zboží, odpisový systém, jedinečnost

Provozovatel má ověřenou ekonomickou návratnost na vlastních provozovnách a zároveň má zkušenosti z řízení marketingu podobných konceptů. 


Potřebná počáteční investice

 • 200 000 Kč/ provozovna - uvedení do provozu (adaptace, vybavení)
 • Franchisový poplatek 0 po dobu min. 10 let – filantropicky zaměřený projekt – zaměstnávání OZP a nabídka čerstvého sortimentu pro potravinové alergiky

Základní požadavky

 • Společně vybrané místo, které přináší službu do lokality a přímo neovlivňuje vlastní síť ani přímou konkurenci.
 • Provoz je možné udržet v Krajských městech. Pro menší města není vhodný.

Informace o franšízorovi

GS Agency, v.o.s.

Táborská 124, 615 00 Brno

+420774904002

info@gsagency.cz

smajlik.info

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Pavel Vaníček

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Speciální pekařství Smajlík.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.