Novello

Informace o franchisovém systému

Popis franšízového systému

NO+VELLO SVĚTOVÁ JEDNIČKA V KOSMETICKÝCH CENTRECH

Trvalé odstranění chloupků | Omlazení pleti | Bělení zubů

Společnost NO+VELLO [čti NOVELO] provozuje největší síť kosmetických center na světě, specializujících se na trvalou bezbolestnou depilaci a obličejové terapie (vrásky, mimické vrásky, pigmentové skvrny, akné) s použitím intenzivního pulzního světla IPL a LED  technologií, a bělení zubů.

NO+VELLO vzniklo v roce 2007 ve Španělsku a dnes má přes 1 000 poboček v 16 zemích na 3 kontinentech a patří mezi Top 100 globálních franšíz a No. 1 v tomto oboru na světě.

Společnost NO+VELLO má na všechny typy ošetření vlastní kosmetické přípravky, které pro ni dle jejich požadavků vyrábí firma BIODERMA. Výrobky jsou velmi kvalitní a jsou určeny i pro domácí použití. Zákaznice si je kupují i v době kdy nechodí na ošetření. 

Naše společnost MORXIMO invest a.s. jako zástupce značky vybudovala a stabilizovala první existující pobočku v ČR. Nyní hledáme master-franchisanta, který bude pokračovat v budování tohoto konceptu a zajistí další expanzi nejen v České republice, ale případně i na Slovensku.

Franšízové provozovny

 • 1 000 poboček v 16 zemích na 3 kontinentech včetně Španělska, Itálie, Rumunska, Portugalska, Velké Británie, Švýcarska, Slovinska, Bulharska, Bosny, Gruzie, Brazílie, Mexika, Venezuely, Chorvatska a Švédska 
 • Česká republika - OC Olomouc City Pražská 255/41, Řepčín, 779 00 Olomouc
Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

 • Poskytneme vám školení, které potřebujete k výkonu podnikání.
 • Kvalitní franšízingový koncept, který je prověřen na mnoha trzích světa, včetně České republiky, a který dosahuje velmi dobrých ekonomických výsledků při relativně nízkých investičních nákladech
 • Zajímavá rentabilita vlastního vloženého kapitálu
 • Kompletní franšízingový balík – zdokumentované know-how
 • Veškerou technologii a know-how pro provoz franšízingového podniku
 • Kompletní vybavení franšízingové provozovny „na klíč“. No+Vello je vlastníkem revolučního patentu Sun&Safe umožňující depilaci i opálené pleti
 • IT- koncept speciálně vyvinutý pro tuto oblast podnikání.
 • …a celou řadu dalších služeb, informací a pomoc při přípravě otevření každé provozovny, jejím řízení, kontrole, pravidelném hodnocení atd.

Potřebná počáteční investice

 • cca 2,5 mil. Kč
 • Investice do vybudování jednotlivých poboček závisí na způsobu rozvoje sítě (franšízové/ vlastní pobočky).
 • Orientační cena otevření jedné pobočky činí cca 700 tis. Kč

Základní požadavky

 • Manažerské schopnosti
 • Zájem a vztah k portfoliu služeb No+vello

Informace o franšízorovi

MORXIMO invest a.s.

Věrovany 511, 78375

+420737515515

tuhacek@nomasvello.cz

nomasvello.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Petr Tuháček

Více informací

Pokud chcete získat více informací, prosíme vyplňte kontaktní formulář. Vaše údaje budou zaslány přímo Novello.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefon *
E-mail *

Správcem osobních údajů je MORXIMO invest a.s. (Věrovany 511, 78375). Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytnutí podrobností o franšízovém systému Novello a navázání spolupráce. Poskytování údajů je dobrovolné, je však nezbytné k dosažení výše uvedených účelů. Podrobné informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v zásadách ochrany osobních údajů na nomasvello.cz.

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.