Fórum: Prodej podniku - nápadu

16.06.2015
komentáře: 1
*.210.broadband18.iol.cz

Dobrý den, 

mám podnik v gastronomii, je to jedinečný nápad založený v srpnu 2014, na facebooku máme přes 10tis fanoušků a nemáme problém, co se týče zákazníků, stále chodí. Jenže je to rodinný podnik a velmi nás psychicky vyčerpává, proto přemýšlíme o tom, že bychom značku prodali. Jsme v pronájmu, ale jak jsem psala - máme už zavedenou značku, byli jsme velmi medializovaní, máme jméno, vybavení, stránky, blog atd. Vím, že toto je stránka o franchisingu, jenže my chceme někomu přenechat náš podnik - ne někomu darovat licenci, aby si ten samý podnik mohl udělat někde jinde. A samozřejmě bychom chtěli, aby se nám vrátila nějaká počáteční investice. Do podniku jsme dali všechno, spoustu času a nadšení :-)

Vzhledem k tomu, že už několik dní hledám na internetu, co a jak (kam dát nabídku, jak se postupuje v takovém případě), napadlo mě, jestli by mi někdo mohl pomoci, na koho se obrátit, co udělat atd.

Za všechny rady a nápady budu moc vděčná.

Díky! :-)

24.11.2017
komentáře: 1
*.consumer-pool.prcdn.net

To s vámi soucítím. Také jsem měla jeden celkem úspěšný projekt, ale stál mě veškerý čas, takže už mě ke konci ani tolik netěšil... Společnost se určitě prodat dá. Spousta společností tyto služby nabízí a dá se dohodnout bezproblémový přechod a velmi dobrá cena. Zkuste se mrknout sem. Měli by vám pomoct. Hodně štěstí :)

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank