rozhovor týdne

rozhovor týdne | 16.07.2018

Franšízing je podnikání s návodem

Pokud vám přestala fungovat firma, manuál ví, jak ji opravit. Obsahuje podrobný návod na použití franšízové licence, říká poradkyně PROFIT system franchise services Lenka Nováková.

Pokud vám přestala fungovat firma, manuál ví, jak ji opravit. Obsahuje podrobný návod na použití franšízové licence, říká poradkyně PROFIT system franchise services Lenka Nováková.

obchod - různé | 25.06.2018

Striktní pravidla jsou v síti nutná

Po několikaleté expanzi je český trh pro naše prodejny již naplněn, zajímavým lokalitám se ale nebráníme, říká zakladatel tuzemské franšízové sítě Oxalis čaj&káva Petr Zelík.

služby pro koncové zákazníky (B2C) | 18.06.2018

Vždy na straně franšízantů

Česká značka EXTRA služby pro domácí práce a údržbu hledá franšízové partnery v celé Evropě. Při výběru jsme opatrní, říká ředitel franšízového rozvoje Radek Straka.

business a poradenství (B2B) | 11.06.2018

ERA je klíčový hráč světového franšízingu

Vnímáme ocenění z USA jako uznání ERA za jednoho z klíčových hráčů franšízingu bílých límečků, říká zakladatel britské značky Expense Reduction Analysts (ERA) Fred Marfleet.

gastronomie | 04.06.2018

Hlásí se nám hodně zájemců

Neprodáváme franšízy, vytváříme dlouhodobá partnerství. Některé zájemce slušně odmítáme, říká manažerka pro expanzi Bageterie Boulevard Markéta Krejčíková.

kosmetika | 28.05.2018

Hledáme příležitost k expanzi v Česku

Chcete-li rychle vstoupit do inovativního kosmetického průmyslu, je Collagen Cocktail správnou volbou, říkají zástupkyně maďarského konceptu Ěva Farkas a Tímea Bús.

rozhovor týdne | 21.05.2018

Jak si vybrat a nelitovat

Ve franšízingu lze předvídat. Vyberte si ale obor a značku, které jsou blízké vašemu srdci, říká ředitel poradenské společnosti PROFIT System Michal Wisniewski.

rozhovor týdne | 14.05.2018

OC Šestka přivítá nové franšízy

Návštěvnost OC Šestka v Praze se meziročně zvýšila o 25 %. Růst podpoří noví nájemci, chybět nebudou ani franšízové značky, říká senior asset manažerka Lucie Němečková.

bankovnictví a finance | 07.05.2018

Každý franšízant je jedinečný

Za každým franšízantem stojí příběh a přináší nové zkušenosti. Reagujeme na jejich potřeby v reálném čase, říká specialistka podpory prodeje OK Pointů Lenka Slepičková.

business a poradenství (B2B) | 30.04.2018

Franšízant musí být hlavně pracovitý

V síti výživových poraden Svět zdraví přibývá poboček, které otevírají naši stávající franšízanti, stejně jako se hlásí zájemci o licenci i z řad klientů, říká její zakladatel Josef Hůla.

služby pro koncové zákazníky (B2C) | 23.04.2018

Naše franšízy jsou založené na důvěře

Pomáháme podnikatelům uskutečnit jejich vize, a sdílet zkušenosti s kolegy, říká spolumajitel odnože mezinárodní franšízové sítě TAB Board Šimon Mastný.

móda a produkty pro děti | 16.04.2018

Za růst vděčíme franšízingu

Nyní máme téměř 20 obchodů v ČR, na Ukrajině a v Bělorusku. Letos chceme otevřít 12 nových franšíz, říká majitel polské značky dětského oblečení 5.10.15. Marek Czupryna.

bankovnictví a finance | 09.04.2018

Naší výhodou je, že finance řeší každý

Franšízová síť Partners market oslavila 6 let, obrat poboček meziročně stoupl o takřka 40 %. Máme stále potenciál růstu, říká spolumajitel a ředitel Partners Petr Borkovec.

vzdělávání | 02.04.2018

Hledáme učitele a obchodníky v jednom

Naše franšíza je nenáročná, lze ji pořídit i za 20 tisíc korun, říká Veronika Kölbl, majitelka licence italského konceptu jazykových škol a kurzů The adventures of Hocus and Lotus.

gastronomie | 26.03.2018

Jsme pionýři zdravé výživy

UGO má v ČR a SR 84 poboček, polovina je jich v rukách franšízantů. O podmínkách spolupráce i trendech ve zdravé výživě hovoří development director UGO Lukáš Prauss.

rozhovor týdne | 19.03.2018

Vlastnit franšízu je stále náročnější

Polsko je pro franšízové firmy jedním z nejlepších trhů v Evropě, míří tam i mnohé české značky. O důvodech hovoří šéfredaktor polského magazínu o franšízingu Grzegorz Morawski.

móda a produkty pro děti | 12.03.2018

Každý rok dvakrát tolik franšíz!

Zakladatelka hudební školy Malý muzikant Veronika Diamantová říká, že její plán zněl: Každým rokem zdvojnásobit počet poboček. I přes nulové zkušenosti v podnikání uspěla.

gastronomie | 05.03.2018

Nadšení je pro nás víc než zkušenosti

Koncept restaurací Easy Wine & Easy Beer je jednoduchý, inovativní, a výdělečný. O výhodách podnikání s lotyšskou značkou hovořil franšízový manažer Juris Roganovs.

2
3
4
5
další  
posledni