Registr kandidátů

Registr je určený pro ty, kteří mají zájem o podnikání s vlastní firmou. Podnikání pod franchisovou licencí na základě franchisového balíku je jedním z nejprověřenějších a nejbezpečnějších způsobů. Zájemci se mohou zaregistrovat vyplněním níže uvedeného dotazníku.

Zprostředkování kontaktu franchisantů s franchisory

V katalogu franchis prezentujeme 91 franchisových a partnerských systémů, které můžete kontaktovat přímo. Ti, kteří zde nenašli vyhovující franchisový systém se mohou zaregistrovat do Registru kandidátů vyplněním níže uvedeného dotazníku. Vyplněné dotazníky budeme předávat franchisorům, kteří hledají zájemce o koupi licence dle Vámi uvedených údajů. Díky našim kontaktům můžeme informace o kandidátech předat také systémům, které zatím nerozvinuly svou aktivitu na území České republiky, ale mají o to zájem.

Pole, které je nutné vyplnit jsou označeny červenou hvězdou (*).

Identifikační údaje
Jméno a příjmení *
Telefon
E-mail *
Kraj *
Další informace
Preferovaný obor (může být více než jeden) *
  • Obchod
  • Služby
Kapitál na investici *
Podnikáte v současné době? *
If you see this, leave this form field blank

Společnost PROFIT system franchise services s.r.o., Na Pankráci 1618/30, 140 00 Praha 4, prohlašuje, že cílem získávání a zpracování osobních informací je vytvořit databázi zájemců o nákup franchisového balíku. Správcem osobních dat bude pouze poradenská společnost PROFIT system franchise services s.r.o., případně franchisové systémy, které hledají kandidáty na zakoupení licence. PROFIT system franchise services s.r.o. zároveň prohlašuje, že každý zájemce o franchisovou licenci má právo vkládat. Případně upravovat své osobní informace v Registru kandidátů. Každý z kandidátů může dobrovolně z registru vystoupit.

Prohlašuji, jsem osoba plnoletá a dávám souhlas se zpracováním svých osobních údajů společností PROFIT system franchise services s.r.o., případně k náhledu těchto dat franchisovým systémům, které hledají kandidáty na zakoupení licence. Zároveň prohlašuji, cíl zpracování mých osobních dat je mi znám. Dávám souhlas na zasílání dodatečných informací a materiálů týkající se franchisingu a franchisových systémů prostřednictvím společnosti PROFIT system franchise services s.r.o.

Přihlašuji se k zasílání newsletteru portálu Franchising.cz, který je rozesílán jedenkrát za 14 dní. Newsletter mimo jiné obsahuje aktuální informace z trhu či nabídky z katalogu franšíz.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank