Fórum k článku: Franchisingová smlouva

21.05.2017
komentáře: 1
*.ipv4.broadband.iol.cz

Hraapla@seznam.cz

30.11.2017
komentáře: 1
*.consumer-pool.prcdn.net

Sice jsou náležitosti trochu volnější, ale to může představovat výhodu i nevýhodu zároveň. Vždycky je na místě nechat si poradit od odborníků a mít jistotu, že je smlouva pro vás výhodná a řeší všechny obvyklé problémy a situace, které mohou nastat. Pokud právu moc neholdujete, tak vás může až překvapit, kolik zdánlivých nelogičností se v něm vyskytuje, proto je velmi jednoduché udělat nějakou chybu.

PROFIT system franchise services s.r.o. prohlašuje, že nenese odpovědnost a nezasahuje do obsahu příspěvků zadaných uživateli prostřednictvím Fóra. Budou odstraněny příspěvky s reklamním sdělením, zjevně protiprávním obsahem či obsahem odporujícím dobrým mravům.

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé. IP adresa autorů příspěvků je přístupná všem uživatelům. Konto uživatele bude zablokováno v případě uveřejňování reklamních sdělení, odporujících dobrým mravům či poškozujících dobré jméno. V případě, že se s takovýmto obsahem setkáte, prosím, kontaktujte: redakce@franchising.cz.

Redakce si vyhrazuje právo využít část či celé příspěvky uveřejněné na Fóru portálu Franchising.cz v článcích, které bude na tomto portálu publikovat.

chcete víc?

newsletter Franchising.cz

If you see this, leave this form field blank