Paysera

Informace o franšízovém systému

Popis franšízového systému

„Paysera“ je mezinárodní finanční společnost, zabývající se od roku 2004 převodem peněz, směnárenstvím i elektronickými platbami. Spojuje v sobě technologie a bankovní služby, a vytváří jednoduché, rychlé, finančně efektivní a spolehlivé internetové platební řešení pro všechny zákazníky, ať už jsou kdykoliv kdekoliv.

Poskytováním pohodlných platebních služeb za přijatelné ceny se snaží Paysera budovat svět, v němž elektronické platby nemají žádná omezení. Jsou jednoduché, rychlé a dostupné.

V současné době má původně litevská značka Paysera více než 100 zaměstnanců, kteří se věnují vývoji a podpoře produktů. Spolupracuje s více než 50 bankami v Evropské unii a slouží stovkám tisíc zákazníků po celém světě. 

Na mezinárodním poli působí společnost Paysera od roku 2012, kdy získala licenci potřebnou pro provozování elektronických finančních služeb v Evropě. Loni založila nové firemní sídlo v Británii a začala expandovat do dalších zemí prostřednictvím franšízingu. V současnosti hledá partnery ze všech zemích EU. 

V roce 2016 e-commerce již dosáhla celkového podílu 8,7 % na maloobchodu po celém světě. V příštích letech se očekává, že meziroční tempo růstu bude pokračovat ve výši 20%. Mnoho let celková hodnota bezhotovostních transakcí rostla rychlostí v průměru o 42 %. To vše znamená, že používání elektronických platebních prostředků (nejen v rámci elektronických obchodních transakcí) se také rychle zvyšuje. 

Využijte potenciál rychle rostoucího segmentu trhu, po připojení k síti Paysera můžete provozovat vlastní finanční společnost.

Vlastní provozovny

Pilotní pobočka v Litvě.

Franšízové provozovny

Franšízy působí ve 3 zemích (Bulharsko, Lotyšsko, Slovinsko).

Obrázek provozovny systému
Informace pro franchisanty

Podpora pro franchisanty

Spolu s licencí na provoz franšízy Paysera obdrží partner vše potřebné pro zahájení úspěšného podnikání v oblasti mezinárodního obchodu.

Franšízantovi bude okamžitě umožněn přístup k přeshraničním úvěrovým on-line platformám, zpracovávání plateb, a obchodnímu systému Paysera. Firma zajišťuje potřebnou systémovou integraci a přizpůsobení služeb, infrastruktury, přístup k mezinárodním bankám a dalším partnerům, nezbytné školení a podporu, stejně jako prodejní a marketingové materiály.

Později centrála franšízantům zajišťuje také aktualizace softwaru a inovace, pomáhá uvést na trh nové produkty s služby, poskytuje IT i marketingovou podporu. Franšízanti mají přístup také ke komplexnímu systému řízení celé společnosti, firemnímu know-how, spolehnout se mohou i na podporu při řešení problematiky řízení podniku i firemních financí. 


Potřebná počáteční investice

Odhaduje se na asi 5,1 milionů korun (200 tisíc euro). Zahrnuje kromě jiného: 

  • Poplatek za povolení
  • Počáteční investici
  • Finanční prostředky na pokrytí provozních nákladů za první rok provozu

Kromě toho franšízant musí splňovat všechny požadavky pro dohled na mezibankovní platební styky.


Základní požadavky

Franšízantům zajišťuje firma komplexní a integrovanou podporu, je ale důležité, aby kandidáti splňovali všechny požadavky pro dosažení obchodního úspěchu na poli elektronických plateb.

Ideální franšízant „Paysery“ by měl mít:

  • zkušenosti s řízením společnosti
  • dobrou pověst a bezúhonnou minulost
  • možnost investičních příležitostí a financování obchodních začátků před prvními zisky
  • odvahu realizovat inovativní a finančně efektivní platební řešení
  • vítané jsou také zkušenosti v oblasti bankovnictví nebo financí a dobré obchodní kontakty v ČR

Informace o franšízorovi

Paysera LTD

+370 665 21002

​franchise@paysera.com

​www.paysera.com

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci

Liudas Kanapienis (v angličtině)

Více informací

Pokud chcete získat více informací, vyplňte kontaktní formulář níže. Vaše údaje budou předány přímo Paysera.

Zpráva
Jméno a příjmení *
Město *
Telefonní kontakt *
E-mail *

PŘEČTI ČLÁNKY

Nejčtenější

Informace zadané v katalogu dodávají samotné franchisové systémy. Před podpisem smlouvy o spolupráci by měl každý zájemce posoudit nabídku dané firmy. Redakce si vyhrazuje právo upravit informace o systémech udávaných v katalogu. V případě zjištění, že udávané informace nejsou pravdivé či neaktuální, prosíme, kontaktujte redakci.

PROFIT system franchise services s.r.o. - provozovatel Franchising.cz, informuje, že neshromažďuje ani nezpracovává informace zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Všechny informace zadané ve formuláři jsou zasílány jako e-mail organizátorovi systému uvedenému v Katalogu franšíz. Uvedený příjemce, který obdrží odeslané informace, je použije s cílem poskytnout informace na zaslaný dotaz. Odeslání jakýchkoliv vašich osobních údajů je dobrovolné a organizátor systému, který obdrží kontaktní formulář, je subjektem odpovědným za shromažďování a zpracování případných osobních údajů.